17 Boksörümüz Çeyrek Finale Yükseldi

24 Ocak 2018 Çarşamba
Nevşehir’in ev sahipliğinde devam eden Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Türkiye Boks Şampiyonası’nda üçüncü gün geride kaldı. Fenerbahçe Boks Şubemiz, 17 boksörüyle çeyrek finale yükseldi.

Şampiyonanın üçüncü gününde ringe çıkan sporcularımızdan büyük bayanlarda 48 kg Ayşe Çağırır, Nazmiye Tatar, 51 kg Ayşenur Topal, Sibel Hazar, Hazel Merve Saydam, 57 kg Dilşah Kurt, Özlem Dinç, Esra Yıldız, 81 kg Makbule Uysal, +81 kg Katsıaryna Kavaleva, Şennur Demir; genç bayanlarda da 48 kg Melisa Polat, 51 kg Sude Can, Beyza Saracoğlu, 54 kg Margarita Rakhimova, 60 kg Dilara Demirtaş, 75 kg Sena Erdoğan rakiplerini mağlup ederek çeyrek finale yükseldiler.

Büyük bayanlarda 48 kg Serenay Çetin ile 49 kg Ceyda Saracoğlu, genç bayanlarda 54 kg Sevda Uçar ve yıldız bayanlarda ise 54 kg Melisa Toksoy şampiyonaya bu turda veda ettiler.

27 Ocak’ta yapılacak final maçlarıyla sona erecek olan Yıldız, Genç ve Büyük Bayanlar Ferdi Türkiye Boks Şampiyonası, 25 Ocak Perşembe günü yapılacak çeyrek final maçlarıyla sürecek.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar