Voleybolcularımızdan Imoco Volley Conegliano Maçı Öncesi Açıklamalar

24 Ocak 2018 Çarşamba
Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımız, CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi B Grubu 3. hafta müsabakasında İtalyan ekibi Imoco Volley Conegliano ile karşılaşıyor. Yarın Burhan Felek Spor Salonu’nda oynanacak maçla ilgili Resmi Sitemize açıklamalarda bulunan oyuncularımız Polen Uslupehlivan ile Polina Rahimova, galibiyet için ellerinden geleni yapacaklarını belirterek, destek için taraftarlarımızı salona çağırdılar. 
 
Polen Uslupehlivan: "Taraftarlarımızın desteğine ihtiyacımız var"

Gruptan çıkabilmek adına bu maçın önemine vurgu yapan başarılı pasör çaprazı Polen Uslupehlivan, "Conegliano maçı Şampiyonlar Ligi’ndeki  üçüncü maçımız. İlk maçı kazandık fakat ikinci maçı 3-2 kaybettik. Bu sebeple Conegliano maçı gruptan çıkmamız için büyük önem taşıyor. Tüm takım bunun bilincinde. Conegliano’yu iyice analiz etmeye çalışıyoruz. Oldukça zor bir rakip. İşimiz çok zor ama sonuçta burası Fenerbahçe. Biz de iyi bir takımız. Sadece basit hataları azaltmamız gerekiyor. Konsantre olup, maça iyi başlarsak iyi bir sonuç alacağımıza inanıyorum. Son olarak tüm taraftarlarımızı salona davet ediyorum. Bu maç bizim için çok önemli. Onların desteğine çok ihtiyacımız var." dedi.

Polina Rahimova: "Enerjimizin son damlasına kadar da savaşacağız"

Bir diğer pasör çaprazımız Polina Rahimova da, "Grubumuz çok kuvvetli takımlardan oluşuyor. Şampiyonlar Ligi gruplarında kolay bir takım olması da zaten mümkün değil. Conegliano çok iyi bir takım ve çok tecrübeli oyuncuları var. Zor bir maç olacak ama bu maçı kazanmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Kendi evimizde oynuyoruz. Kendi evimizde oynarken avantajımız çok fazla bunu kullanmak ve kazanmak istiyoruz. Çok iyi hazırlanıyoruz. Enerjimizin son damlasına kadar da savaşacağız. Bütün Fenerbahçe taraftarlarından maça gelerek bize destek olmalarını istiyorum. Umarım bizi yalnız bırakmazlar." diye konuştu. 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Voleybolcularımızdan Imoco Volley Conegliano Maçı Öncesi Açıklamalar Voleybolcularımızdan Imoco Volley Conegliano Maçı Öncesi Açıklamalar