Landshut Derneğimizden Akşam Yemeği Etkinliği

22 Ocak 2018 Pazartesi
Landshut Fenerbahçeliler Derneği tarafından organize edilen akşam yemeğine derneğimize bağlı 130’a yakın Kongre / Temsilci ve Dernek üyesi katıldı.

Landshut'ta bir restoranda gerçekleştirilen organizasyonda Landshut Dernek Başkanı Kayhan Özdemir yaptığı konuşmasında Dernek çalışmaları hakkında üyelere bilgi verdi. Fenerbahçemizle ilgili gündemdeki konulara da değinen Kayhan Özdemir ikinci yarıda takımımıza sonuna kadar destek olunması gerektiğini vurguladı.

Hedef 1Milyon Üye Projesi kapsamında Kayhan Özdemir, Uğur Şairoğlu ve MazlumAdaş'tan oluşan Derneğimizin ekibi, üyeler ile çalışmalar gerçekleştirdi.

Landshut Derneğimizin Başkan Vekili Uğur Şairoğlu Hedef 1Milyon Üye Projesinin önemine değinerek, Kulübümüzün yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili bilgileri üyelerimize bilgi verdi.

Kongre ve Temsilci Üyelik işlemleri tamamlanan üyelere rozet ve belgeleri teslim edildi.

Landshut Derneğimizin hayata geçirmiş olduğu “Fenerbahçeliler Dayanışma Günleri” altında Kulübümüze üye olmayı arzu eden taraftarlarımıza sağlanan kolaylık doğrultusunda 2018 senesinde üye olmak üzere çoğu taraftarımız üyelik belgelerini imzaladılar.

Organizasyonda karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak Derneğimizin Etkinlikleri üyelerimize sunuldu.

Hedef 1 Milyon Üye Çalışmaları Sürüyor

Landshut Derneğimiz Hedef 1 Milyon Üye projesi kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

Almanya’nın Friedrichshafen şehrinde gerçekleşen toplantıya Bodensee golü ve çevresindeki Fenerbahçeliler katıldı. Toplantıda Landshut Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Kayhan Özdemir, Hedef 1 Milyon Üye projesinin önemini ve avantajlarını anlattı.

Fenerbahçe Spor Kulübünün geleceği açısından her Fenerbahçeli taraftarın Kulübümüze üye olması gerektiğini açıklayan Kayhan Özdemir ayrıca Kulübümüzün bu proje doğrultusunda yapmış olduğun çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar