Yöneticimiz Metin Doğan Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

20 Ocak 2018 Cumartesi
Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Doğan ve Dernekler Sorumlumuz Murat Boyraz, Dalyan Clup'te dernek başkanlarıyla bir araya geldi.

Profesyonel Futbol Takımımızın Süper Lig'in 18. haftasında bu aksam Göztepe ile oynayacağı mücadele öncesinde Bolu, Çorlu, Bilecik, Ünye, Eskişehir, Marmaris, Elbistan, Aksaray, Samsun, İzmir Torbalı, Erzurum ve Ukrayna dernek başkanlarıyla buluşan Metin Doğan ve Murat Boyraz, kulübümüzün projeleriyle ilgili bilgiler verdi.

Organizasyonda dernek başkanlarının kulüp ve stadyumla ilgili sorularını da cevaplayan Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Doğan ve Dernekler Sorumlumuz Murat Boyraz, daha sonra toplu fotoğraf da çektirdi.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Yöneticimiz Metin Doğan Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Yöneticimiz Metin Doğan Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Yöneticimiz Metin Doğan Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Yöneticimiz Metin Doğan Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Yöneticimiz Metin Doğan Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Yöneticimiz Metin Doğan Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Yöneticimiz Metin Doğan Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Yöneticimiz Metin Doğan Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Yöneticimiz Metin Doğan Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Yöneticimiz Metin Doğan Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Yöneticimiz Metin Doğan Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi Yöneticimiz Metin Doğan Dernek Başkanlarıyla Bir Araya Geldi