Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi

19 Ocak 2018 Cuma

Fenerbahçemiz, Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 18. haftasında konuk edeceği Göztepe maçı hazırlıklarını bugün Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla tamamladı.

Antrenmanı Brezilya Milli Takımı Yardımcı Antrenörleri Cleber Xavier ve Fernando da takip etti. Xavier ve Fernando, Göztepe maçını da izleyecek.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenman saat 16.00’da başladı. Koşu, ısınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan oyuncularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptılar. Pas çalışması ve dar alanda yapılan çift kale maçla devam eden antrenman taktiksel ve bireysel çalışmalarla noktaladı.

Profesyonel Futbol Takımımız, Göztepe maçı hazırlıklarını yaptığı bu antrenmanla tamamlayarak Can Bartu Tesislerimizde kampa girdi.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi Profesyonel Futbol Takımımız Kampa Girdi