Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı

19 Ocak 2018 Cuma

Fenerbahçe Koleji’nde 2017-18 Eğitim ve Öğretim Yılı 1. Dönem Karne Töreni, Başkanımız Aziz Yıldırım'ın da katılımıyla okulun konferans salonunda gerçekleştirildi.

Sunuculuklarını öğrencilerin yaptığı törene Başkanımız Aziz Yıldırım’ın yanı sıra Okul Müdürü Adnan Ersan, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Tören Fenerbahçe Koleji Anaokulu-İlkokul-Ortaokul Müdürü Ayşe Aykut'un konuşmasıyla başladı. Okulun etkin katılım sağladığı projeler, geziler, yarışmalar, deneyler ve etkinliklerden bahseden Ayşe Aykut, “Çağdaş kadromuzla, başarma azmiyle dolu Fenerbahçeliler olarak eğitim kurumlarımızdaki tüm çabamız, Ata’mızın hedef gösterdiği çizgide Türk Toplumuna yüksek donanımlı, aydın ve iyi insanlar yetiştirmektir.  Kurumumuzda öğrencilerimizin kişisel kapasitelerini en iyi şekilde kullanmayı öğrenmesini amaçlıyoruz.  Özgürlüğe önem veriyoruz. Demokratik bir toplumda yaşamın gereklerini yerine getiren bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz. Öğrencilerimizi sadece notla değerlendirmiyoruz, hayatta karşılaştıkları sorunları çözebilen iyi insan olarak yetişmelerine yardımcı oluyoruz” dedi.

Velilere de seslenen Ayşe Aykut, “Kurumumuza güvenerek bizlerle çocuklarınızı buluşturduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Çocukların sadece bilgi edinmelerini değil, onların bilgileri kavrayıp anlamalarına yardımcı oluyoruz” dedi. Ayşe Aykut, geçtiğimiz yıl içinde yitirdiğimiz Fenerbahçe Koleji Anaokul-İlkokul-Ortaokul eski Müdürü Nihan Uçak’ı da saygı, sevgi ve rahmetle anarak, merhum Nihan Uçak adına bir proje geliştireceklerini de sözlerine ekledi.

1.sınıf öğrencilerinin Jimnastik, modern dans, perküsyon ve koro gösterileri ile devam eden tören, Başkanımız Aziz Yıldırım’ın 1.sınıf öğrencilerine sahnede ilk karnelerini vermesi ile son buldu.

Öte yandan Başkanımız Aziz Yıldırım, okul öğrencisi Mehmetcan Hacılar isimli öğrenciyle özel olarak ilgilendi ve kendisine karnesini verdi.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı Fenerbahçe Koleji’nde Karne Heyecanı