Taraftarlarımız Basketbolcularımızla Buluşmaya Devam Ediyor

17 Ocak 2018 Çarşamba
Fenerbahçe Doğuş Takımımız, EuroLeague karşılaşmasında konuk ettiği Panathinaikos Superfoods’ı 67-62 yenerken, maç sonunda taraftarlarımız basketbolcularımızla bir araya geldi.

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanan karşılaşmada salona giren 1907., 6000. ve 12000. taraftarlarımız, birer yakınlarıyla birlikte oyuncularımızla tanışma fırsatı yakaladı.

Maçın ardından oyuncularımızla buluşan şanslı taraftarlarımız, bu anları fotoğraf çekerek ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmediler. 

İç saha maçlarında bu uygulama sezon boyunca devam edecek. 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Taraftarlarımız Basketbolcularımızla Buluşmaya Devam Ediyor Taraftarlarımız Basketbolcularımızla Buluşmaya Devam Ediyor Taraftarlarımız Basketbolcularımızla Buluşmaya Devam Ediyor Taraftarlarımız Basketbolcularımızla Buluşmaya Devam Ediyor Taraftarlarımız Basketbolcularımızla Buluşmaya Devam Ediyor Taraftarlarımız Basketbolcularımızla Buluşmaya Devam Ediyor Taraftarlarımız Basketbolcularımızla Buluşmaya Devam Ediyor Taraftarlarımız Basketbolcularımızla Buluşmaya Devam Ediyor Taraftarlarımız Basketbolcularımızla Buluşmaya Devam Ediyor