Silivri Belediye Başkanı ve Beraberindeki Heyetten Fenerbahçe Üniversitesi’ne Ziyaret

17 Ocak 2018 Çarşamba
Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Posta Gazetesi genel yayın yönetmenleri ve köşe yazarlarına Fenerbahçe Üniversitesi Silivri Yerleşkesi’ni gezdirdi.

Ziyarette hazır bulunan Fenerbahçe Üniversitesi Genel Sekreteri Ekrem Baltacı ile Kulübümüzün İdari İşler Müdürü Ali Rıza Karaorman da Silivri Belediye Başkanı ve Posta Gazetesi yazar kadrosuna üniversite hakkında bilgiler verdi.

Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, “Bugün Posta Gazetesi'nin tüm yazarları Silivrimizi ziyaret etti. En önemli eserlerimizden bir tanesi, bizim gururumuz olan Fenerbahçe Üniversitesi Silivri Kampüsü’nü de onlara göstermek istedik. Burası tarihi ve geçmişinde üniversite olan bir bina. Ayrıca Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Fenerbahçe'nin üniversitesinin de ilk olarak Silivri’de faaliyete geçecek olması da bizim için çok önemli. Kendileri de çok beğendiler. Silivri Fenerbahçe’ye, Fenerbahçe de Silivri’ye çok yakıştı. Çünkü burası geçmişinde bir üniversite şehriydi. Fenerbahçe, Cumhuriyetimizin en önemli kurumlarından bir tanesi. Atatürkçü, çağdaş, demokrasimize, ülkemize çok büyük değerler kazandıracağına inandığımız bir okul olacak. Burası yerleşkenin bir bölümü olacak. Ayrıca Ali Paşa Mahallesi’nde 84 dönümlük büyük bir kampüsümüz de var. Büyük bir kampüs de orada kurulacak. İnşallah Eylül ayında kapılarımızı öğrencilerimize açacağız, eğitim başlayacak. Hem Fenerbahçe camiasına, hem Silivrimize hem de ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Fenerbahçe Üniversitesi'nin Silivri'de kurulacak olmasından dolayı çok mutlu ve heyecanlı olduğunu sözlerine ekleyen Işıklar, “Dünyanın sayılı üniversitelerinin arasına gireceğinden hiç şüphem yok. Çünkü arkasında çok büyük bir güç var, inanç var, büyük bir sevgi var. Fenerbahçemizin Türkiye Cumhuriyeti’nin sporuna, tarihine, kültürüne verdiği katkıyı bundan sonra eğitimine de fazlasıyla vereceğine inanıyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Silivri Belediye Başkanı ve Beraberindeki Heyetten Fenerbahçe Üniversitesi’ne Ziyaret Silivri Belediye Başkanı ve Beraberindeki Heyetten Fenerbahçe Üniversitesi’ne Ziyaret Silivri Belediye Başkanı ve Beraberindeki Heyetten Fenerbahçe Üniversitesi’ne Ziyaret Silivri Belediye Başkanı ve Beraberindeki Heyetten Fenerbahçe Üniversitesi’ne Ziyaret Silivri Belediye Başkanı ve Beraberindeki Heyetten Fenerbahçe Üniversitesi’ne Ziyaret Silivri Belediye Başkanı ve Beraberindeki Heyetten Fenerbahçe Üniversitesi’ne Ziyaret Silivri Belediye Başkanı ve Beraberindeki Heyetten Fenerbahçe Üniversitesi’ne Ziyaret Silivri Belediye Başkanı ve Beraberindeki Heyetten Fenerbahçe Üniversitesi’ne Ziyaret