İzmir Şubemizden Tavla Turnuvası

15 Ocak 2018 Pazartesi

Fenerbahçe Spor Kulübü İzmir Şubemiz, 13 Ocak Cumartesi günü, İzmir’in önde gelen iş adamları, kongre üyelerimiz ve Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi Müdürü ile Hastane Başhekim Yardımcısının katılımıyla gerçekleştirdiği “1.Tavla Turnuvası”na ev sahipliği yaptı.

Fenerbahçe İzmir Şube Başkanı ve İş Adamı Hüseyin Canpolat’ın açılış konuşması ile başlayan etkinlikte Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müdürü Sibel Battal Sezen de hastanede yapılacak yeniliklere dair bir sunum gerçekleştirdi. Birçok kuruluş sahibi değerli iş adamlarının katılımının yanı sıra Buca Ege Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Şener Kırıkkaya ve KOSGEB İzmir Güney Hizmet Merkezi Müdürü Mustafa Çanakçı’nın da yer aldığı turnuva keyifli ve çekişmeli geçti.

Birincisi gerçekleşen turnuvanın galibi KOSGEB İzmir Güney Hizmet Merkezi Müdürü Mustafa Çanakçı olurken, Katırcıoğlu Plastik firmasının sahibi Şevket Katırcıoğlu da turnuvanın ikincisi oldu.

Turnuva sonunda  Şube Başkanı Hüseyin Canpolat, birinciye güne özgü hazırlanmış plaket ve lisanslı Fenerbahçe tavlası, ikinciye ise lisanslı Fenerbahçe tavlası hediye etti.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar