Kamuoyunun Bilgisine

08 Ocak 2018 Pazartesi

Daha önce de Kulübümüzün resmi iletişim kanallarından duyurulduğu üzere; Fenerbahçe Doğuş’un ev sahipliğini yaptığı karşılaşmaların biletleri yalnızca Mobilet platformları üzerinden satılmaktadır ve taraftarlarımızın mağduriyet yaşamamaları için Mobilet harici web siteleri ile uygulamalara itibar etmemeleri önemle rica edilmektedir.

Sezonun geride kalan bölümünde Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanan Fenerbahçe Doğuş maçlarında, bir bilet satış platformu olan STUBHUB isimli internet sitesi üzerinden alınan biletlerden ötürü birçok kez mağduriyet yaşandığı tespit edilmiştir.

Yaşanan bu sorunların önlenebilmesi adına, bahsi geçen platform ile ilgili olarak bugün itibariyle Cumhuriyet Savcılığı nezdinde suç duyurusu ve Sulh Ceza Hakimliği nezdinde erişimin engellenmesine ilişkin başvurular yapılmıştır.

Taraftarlarımızın bu ve benzeri mağduriyet durumlarını tekrar yaşamamaları adına, Fenerbahçe Doğuş’un iç saha maçları içi bilet temininde yalnızca Mobilet platformlarını kullanmalarını bir kez daha önemle rica ederiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü