FBÇGK’nın Genç Katılımcıları Yedikule Hayvan Barınağını Ziyaret Etti

06 Ocak 2018 Cumartesi
Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım’ın vizyonu doğrultusunda 2016 yılında kurulan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün 13-17 yaş aralığındaki genç katılımcıları, bugün Yedikule Hayvan Barınağı’na bir ziyaret gerçekleştirdi. Aralarında Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Başkanı Okan Yelkovan ve Yürütme Kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyaretçiler Saat 9.30’da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi önünden hareketle barınağa doğru yola çıktı.

Yedikule Hayvan Barınağı yöneticisi Meral Olcay, ziyaretçilere barınak ve barınakta yaşayan hayvanlar hakkında bilgi vererek yaklaşık 3000 hayvanın barınakta yaşadığını söyledi. Ayrıca Olcay, gönüllü ve bakım malzemesi desteğine ihtiyaç duyduklarını belirtti.

Bilgilendirmenin ardından genç katılımcılar barınakta yaşayan hayvanlarla kendilerine ayrılmış özel alanlarda ilgilendi. Ziyaretçiler barınakta yaşayan hayvanların çeşitli ihtiyaçlarının karşılanması adına barınağa bakım ve yiyecek malzemeleri bağışladı. Ziyaretçiler etkinliğe katıldıkları için mutlu olduklarını belirterek FBÇGK ekibine teşekkürlerini ilettiler.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Ocak ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=58632

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından kulüple iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:

0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)
0(216) 542 16 71 (Pelin)
0(216) 542 16 38 (Didem)
0(216) 542 16 90 (Selin)

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet sitesi: www.fenerbahcecocukgenclik.org

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

FBÇGK’nın Genç Katılımcıları Yedikule Hayvan Barınağını Ziyaret Etti FBÇGK’nın Genç Katılımcıları Yedikule Hayvan Barınağını Ziyaret Etti FBÇGK’nın Genç Katılımcıları Yedikule Hayvan Barınağını Ziyaret Etti FBÇGK’nın Genç Katılımcıları Yedikule Hayvan Barınağını Ziyaret Etti FBÇGK’nın Genç Katılımcıları Yedikule Hayvan Barınağını Ziyaret Etti FBÇGK’nın Genç Katılımcıları Yedikule Hayvan Barınağını Ziyaret Etti FBÇGK’nın Genç Katılımcıları Yedikule Hayvan Barınağını Ziyaret Etti FBÇGK’nın Genç Katılımcıları Yedikule Hayvan Barınağını Ziyaret Etti FBÇGK’nın Genç Katılımcıları Yedikule Hayvan Barınağını Ziyaret Etti FBÇGK’nın Genç Katılımcıları Yedikule Hayvan Barınağını Ziyaret Etti