FBÇGK Katılımcıları Kadın Basketbol Takımımızla Seremoni Heyecanı Yaşadı

06 Aralık 2017 Çarşamba
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Katılımcıları, Kadın Basketbol Takımımızın, Kadınlar Euroleague B Grubu 7. hafta maçında Metro Enerji Salonu’nda Wisla CANPACK'ı konuk ettiği maç öncesinde seremonide yer aldı.

Kulübün sosyal medya hesaplarında yapılan duyuru ile belirlenen 12 katılımcı, maç öncesinde Çocuk ve Gençlik Kulübü tişörtlerini giyerek parkenin kenarında sıralandı. Ardından basketbolcularımızla birlikte el ele sahaya çıktılar. Kadın basketbolcularımıza maç öncesinde başarılar dileyen çocuklar unutulmaz anlar yaşadı. Seremoniye katılan çocukların aileleri de en az çocukları kadar heyecanlanarak kendilerine bu şansı veren Çocuk ve Gençlik Kulübü ekibine teşekkürlerini iletti.

6-12 yaş aralığındaki çocuklar Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcısı olmanın avantajıyla, Erkek Basketbol, Kadın Basketbol, Erkek ve Kadın Voleybol maçlarımızda seremoniye çıkıyor.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Aralık ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=58267

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı ve seremoniler hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından kulüple iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:

0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)
0(216) 542 16 71 (Pelin)
0(216) 542 16 38 (Didem)
0(216) 542 16 90 (Selin)     

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:
Facebook
: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet Sitesi: www.fenerbahcecocukgenclik.org

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar