Ordu Derneğimizden Öğrencilere Çeşitli Hediyeler

06 Aralık 2017 Çarşamba
Ordu Gençlik Spor İl Müdürlüğü'nün "Bu Okullar Bizim; Öğrencilerimize Sahip Çıkalım" Projesi kapsamında Akkuş ilçesi Seferli Mahallesindeki Seferli İlkokulu’nda okuyan bütün öğrencilere Ordu Fenerbahçeliler Derneğimiz tarafından bot, mont, ayakkabı ve tişört hediye edildi.

İlkokulda düzenlenen etkinliğe Dernek Başkanı Bahadır Baş, Ordu Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, Dernek Başkan Yardımcısı Tan Aşkan, Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa Karadeniz, Seferli Merkez Mahalle Muhtarı Yaşar Filizoğlu ve Seferli İlköğretim Okul Müdürü Recep Görmüş katıldı.

Ordu Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Bahadır Baş yaptığı konuşmada; “Bugün Akkuşun Seferli Mahallesinde olmaktan çok mutluyuz. Ordu’ya 170 km mesafede bir yerde bulunan Seferli İlköğretim Okulu’nu ziyaret etmek ve bu okuldaki öğrencilerimize çeşitli hediyeler getirmek istedik. Bu konuda Ordu Fenerbehçeliler Derneği Yönetim Kurulu çalışmamızı destekledi. Buna sahip çıktı. Değerli Yönetim Kurulu arkadaşlarımız ile birlikte bu çalışmayı başlattık. 15 gün gibi kısa bir sürede öğrencilerimiz için hediyeler oluşturduk. Bot, mont, spor ayakkabı, tişört hediyeleri hazırladık Fenerbahçemizi güzel duygularla anarsınız. Bizim amacımız bugün yanınızda olmak. Size’ merhaba’ demek. Spor her şeyden önce kardeşlik, dostluktur. Bunun bilincinde olmak çok önemli. Hangi takımı tutarsanız tutun önemli olan ülkemize milletimize yakışır hayırlı evlat olmak. Bu en önemlisi. Hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Hepinize dernek yöneticilerimizin selamlarını iletiyorum. Yaşamınızda Fenerbahçe için güzel duygular güzel düşünceler açmanız için buradayız. Yine bu projenin gerçekleşmesinde en büyük emek Gençlik Spor İl Müdürümüz Sayın Mustafa Genç’in. O’na huzurlarınızda ayrıca teşekkür ediyorum. Bizleri yalnız bırakmayan Akkuş Belediye Başkanımız Sayın İsa Demirci’ye teşekkür ediyorum.Hepinizi Ordu Fenerbahçeliler Derneği adına sevgi ile saygı ile selamlıyorum.” dedi.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar