Fenerbahçe Doğuş Kombine Kartlarının Yeniden Satışı Hakkında

30 Kasım 2017 Perşembe
Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın, mümkün olan en yüksek sayıda taraftarımızın desteğini arkasına alabilmesi ve daha fazla sayıda taraftarımıza Fenerbahçe’yi takip edebilme fırsatı tanıma adına, ekibimizin 2017-2018 sezonunda Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynayacağı maçlarda geçerli olan kombine kartlarının  yeniden satış opsiyonu hayata geçiriliyor.

Kombine kartların yeniden satışı, şu an sadece EuroLeague maçları için geçerli olacak ve bu kapsama sadece saha içi 1-2-3. sıralar ile kategori 1-2-3-4 dahil edilecektir.

Kombine kartların yeniden satışı süreci, taraftarlarımızın iştirak edemeyecekleri maçtan en az üç gün(72 saat) önce yapacakları beyan ile başlatılacaktır. Bu beyan, ilgili maçtan en az üç gün önce, bu metnin altında görülebilecek yeniden satış beyan formunun doldurulması ve fbdogustekrarsatis@fenerbahce.org mail adresine iletilmesiyle yapılabilecektir. Bu form, kombine sahibinin adı, soyadı, blok, sıra ve koltuk numarası bilgileriyle birlikte imza alanını içerecektir.

Mücadeleye iştirak edemeyeceğine ilişkin beyanını ileten taraftarlarımızın bu beyanı esas olarak kabul edilecek ve ilgili maç için sahip olduğu koltuk yeniden satışa açılacaktır.

Sahip olduğu koltuğu, ilgili maç için yeniden satışa uygun olarak beyan eden taraftarımız adına bir devir hesabı oluşturulacaktır. Kişinin kombine bilet yerinin, yeniden satış sürecinde başka bir taraftarımıza satılması durumunda, ilgili maçta kendi koltuğu için belirlenen bilet fiyatının %50’si, kişi için bu hesaba aktarılacaktır. Bu hesapta sezon sonunda biriken meblağ, taraftarımızın önümüzdeki sezon yapacağı kombine alım işleminde, koltuğunun belirlenen fiyatına indirim olarak yansıtılacaktır.

Kombine kart yeniden satış opsiyonunun, Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynayacağı maçlarda daha fazla sayıda taraftarımıza ulaşmasını sağlamasını ümit ediyor, taraftarlarımıza ise gösterecekleri ilgiden ötürü şimdiden teşekkür ediyoruz.

Basketbol Kombine Satış Muvafakatnamesi için tıklayınız.