TARAFTARLARIMIZIN DİKKATİNE

16 Kasım 2017 Perşembe

Son dönemde 0212 702 20 72 numaralı telefondan “Fenerbahçe Spor Kulübünden arıyoruz” söylemi ile taraftarlarımıza lisanssız, sahte forma satışı yapıldığı tespit edilmiştir.

Bu ve benzeri oluşumlarla hukuki mücadelemiz devam etmekle birlikte, bu konudan zarar görülmemesi adına taraftarlarımızdan, standart perakende satış fiyatının altında ve kapıda ödeme seçeneği ile ürün teklif eden aramalara itibar etmemelerini ÖNEMLE rica ediyoruz.

Fenerium’ un resmi tele satış numaraları0 850 290 1907 ve 0 216 290 1907’ dir.  Bu numaralar üzerinden yapılan satışlarda kapıda ödeme seçeneği kesinlikle ve kesinlikle SUNULMAMAKTADIR.

Resmi çağrı merkezi üzerinden yapılan aramalarda ürünler ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyen taraftarlarımız www.alotaraftar.com internet sitesini ziyaret edebilir, tüm soru ve önerilerini info@alotaraftar.com e-posta adresine gönderebilirler.

Telefonla satışta olduğu gibi internet üzerinde de “Fenerium” adını kullanarak sahte ürün satışı yapan sitelerle ilgili tespitler mevcuttur. Alan adı içerisinde “Fenerium” ibaresi kullanılarak resmi site algısı yaratmaya çalışan Internet siteleriyle ilgili hukuki girişimler sürmekte olup bu kapsamda birçok sitenin kapattırılması sağlanmıştır.

Fenerium’ un www.fenerium.com.tr ve www.fenerium.de haricinde alan adında “Fenerium” ibaresi bulunan başka bir sitesi YOKTUR.

Taraftarlarımız emek hırsızlarına en güzel cevabı, orijinal lisanslı ürünlerimizi Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi kanallarından satın alarak vereceklerdir.