FBÇGK SPOR YÖNLENDİRME PROGRAMI YENİDEN BAŞLIYOR

14 Kasım 2017 Salı
Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım’ın vizyonu doğrultusunda 2016 yılında kurularak Fenerbahçeli çocukların ve gençlerin sosyal gelişimlerine katkıda bulunmak için birçok etkinlik gerçekleştiren Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü, geçtiğimiz yıl ilk kez yapılan Spor Yönlendirme Programını yeniden başlatıyor.

Bu program ile Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılarının spor bilinci yüksek nesiller olarak yetişmesi ve ömür boyu spor yapan sağlıklı bireyler olmaları adına farklı spor branşları ile tanışması ve yetenekleri doğrultusunda yönlendirilmesi amaçlanıyor.

Spor Yönlendirme Programı kapsamında, katılımcılarımız Fenerbahçe Spor Okulları’nın Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Kamp Tesisleri’nde Futbol, Atletizm, Masa Tenisi, Basketbol, Voleybol, Kürek, Cimnastik branşlarında deneme derslerine katılabilecek. Bu derslerde katılımcılara 1 saatlik deneme dersi süresince söz konusu spor branşı tanıtılarak o branşı denemesi ve ilgisinin olup olmadığını keşfetmesi hedefleniyor.

Programa katılarak kendisine uygun spor branşına karar veren Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları, Fenerbahçe Spor Okulları kontenjanları doğrultusunda katılımcı olmanın avantajıyla %10 indirimli olarak eğitim alabilecektir.

Programın Ayrıntıları

Programın Yapıldığı Yer: Fenerbahçe Spor Okulları Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Kamp Tesisleri

Kimler Katılabilir: Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Katılımcıları

Program Takvimi: Program 18-19 Kasım ve 25-26 Kasım tarihlerinde gerçekleşecektir.

Katılım Şartları

- Programa sadece Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları katılabilir.
- Her katılımcı her spor branşı dersine yalnızca 1 kez, toplamda en fazla 4 branşa katılabilir.
- Kayıtlar 0 (216) 542 16 71 ve 0 (216) 542 16 93 numaralı telefonlardan yapılacaktır.
- Katılımcı velileri spor yönlendirme programı kayıt formu ve spor yapmaya engel herhangi bir sağlık probleminin olmadığını beyan eden muvafakatnameyi doldurmakla yükümlüdür.
- Programa katılan her katılımcıya programda giymesi için Çocuk ve Gençlik Kulübü tişörtü hediye edilir.
- Her spor dalı için belirlenen spor malzemeleri katılımcıların kendileri tarafından temin edilecektir.
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar