Dünya Şampiyonu Milli Atletimiz Ramil Guliyev Brand & Sport Summit 2017’ye Katıldı

10 Kasım 2017 Cuma

Dünya Şampiyonu Milli atletimiz Ramil Guliyev ve Amatör Şubeler Koordinatörümüz Fikret Çetinkaya, Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde düzenlenen Brand Week 2017’nin son günü Brand & Sport Summit 2017’de izleyicilerle buluştu.

Türkiye’nin iş ve markalar dünyasını, yaratıcı endüstrilerini; dünyanın en yaratıcı isim, fikir ve işleriyle buluşturan Brand Week Istanbul’ un son gününde Sportsnet Group & Mediacat işbirliği ile Dünya Şampiyonu Milli atletimiz Ramil Guliyev ve Amatör Şubeler Koordinatörümüz Fikret Çetinkaya,  Brand & Sport Summit’te bir araya geldi.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde düzenlenen Marka ve Spor Zirvesi'nde (Brand and Sport Summit) spor ve iletişim dünyasından çok sayıda isim yer aldı.  Ramil Guliyev gibi dünyada ve ülkemizde spora damga vuran yıldız isimler, markalaşma ve markalarla bir araya gelme öykülerini Brand & Sport Summit’te anlattı.

Etkinliğin sonunda Sportsnet Group Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gülüm tarafından Milli atletimiz Ramil Guliyev'e başarı ödülü takdim edildi.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar