FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Anıtkabir’i Ziyaret Etti

10 Kasım 2017 Cuma
Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün vefatının 79'uncu yıl dönümünde Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılarıyla beraber Atatürk’ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Katılımcılarımız, velileri ile birlikte Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nden saat 07.00’da Anıtkabir’e hareket etti. Ekipte Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Danışmanı Ece Köprek ve FBÇGK ile Hedef 1 Milyon Üye Projesi ekipleri de yer aldı. Ankara’daki Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılarımız, Fenerbahçe Ankara Şube Yöneticisi Haluk Ergin de kafileye eşlik etti.

Kafile Ankara’ya vardıktan sonra Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in davetlisi olarak belediye yemekhanesinde öğle yemeği yedi. Yemeğin ardından Anıtkabir’e ulaşan katılımcılar, kendilerine ekibimiz tarafından dağıtılan Fenerbahçe atkıları, Fenerbahçe ve Ay-yıldızlı bayrakları ile Aslanlı Yoldan yürüyerek Ata’mızın mozolesini ziyaret etti. 10 Kasım dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret eden diğer ziyaretçiler FBÇGK’li çocukları ve gençleri ilgiyle karşıladı. Ziyarete katılan katılımcı velileri FBÇGK ekibine bu etkinliğe katılma şansı verdikleri için teşekkürlerini iletti.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Kasım ayı içerisindeki diğer etkinlikleri için aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=57899

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için:
                             0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)
                             0(216) 542 16 71 (Pelin) 
                             0(216) 542 16 38 (Didem)
                             0(216) 542 16 90 (Selin)

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet Sitesi:  www.fenerbahcecocukgenclik.org

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Anıtkabir’i Ziyaret Etti FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Anıtkabir’i Ziyaret Etti FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Anıtkabir’i Ziyaret Etti FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Anıtkabir’i Ziyaret Etti FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Anıtkabir’i Ziyaret Etti FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Anıtkabir’i Ziyaret Etti FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Anıtkabir’i Ziyaret Etti FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Anıtkabir’i Ziyaret Etti FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Anıtkabir’i Ziyaret Etti FBÇGK Katılımcıları 10 Kasım’da Anıtkabir’i Ziyaret Etti