Personelimize "Yangından Korunma Eğitimi" Verildi

09 Kasım 2017 Perşembe
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın 6331 sayılı yasası gereği acil eylem planı için "Yangından Korunma Eğitimi" kapsamında personelimize eğitim verildi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İstanbul itfaiye ekibi tarafından Stadımızda gerçekleştirilen eğitim, 3 gün sürdü. İki gün teorik, bir gün de uygulamalı gerçekleştirilen eğitime farklı departmanlarda çalışan 40 personelimiz katıldı.

Yangın eğitiminin amacı; her türlü yapı, bina, tesis ve işletmelerde muhtemel çıkabilecek yangın olaylarının önlenmesi için gerekli koruyucu önlemleri almak, yangın esnasında söndürme ve kurtarma tekniklerini uygulamak, mevcut personele yangın güvenliği konusunda bilgilendirmek, bilgilerini beceriye dönüştürmek, yangın anında kullanılacak koruyucu teçhizat ile söndürme malzeme ve cihazlarını tanıtmak, olası yangında yangın söndürme tekniklerini ve bina – tesis tahliye işlemlerini öğretmek.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Personelimize "Yangından Korunma Eğitimi" Verildi Personelimize "Yangından Korunma Eğitimi" Verildi Personelimize "Yangından Korunma Eğitimi" Verildi