FENERBAHÇE DÜŞYERİ ÇOCUK DENEYİM KULÜBÜ AÇILIYOR

20 Ekim 2017 Cuma
Fenerbahçe ve Düşyeri çocuklarımız için elele verdi!

Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Maraton Fenerium mağazasında 21 Ekim Cumartesi günü açılıyor.

Çocuklarımızın tüketici değil üretici bireylere dönüşmesine zemin oluşturacak şekilde Düşyeri’nin ‘Eğlenceli Eğitim’ sloganı ile hazırladığı kaliteli ve güvenilir deneyimler ve tiyatro oyunları Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü'nde tüm çocuklarla buluşuyor.

Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü’nde Neler var?

STEM+A Deneyimleri

Stem+A (Bilim, teknoloji, mühendislik, matematik, ve sanat) başlığındaki her branş için hazırlanan deneyimler; her saat başı, sanat ile harmanlanan eğlenceli ve eğitici deneyimlere dönüşerek çocuklarımızla buluşuyor.

Çocuklarımıza kaliteli vakit geçirmeleri ve dünyayı üretici bireyler olarak algılamaları için dizayn edilen deneyimler Fenerbahçe Düşyeri gücü ile tüm çocuklara eğlenceli saatler yaşatıyor.

Düşyeri Sahne

Birbirinden eğlenceli, gülmeceli, düşünmeceli tiyatro oyunları, Pepee Gösterileri, Fenerbahçe Düşyeri Sahnesinden çocuklarımıza doyumsuz ve tarifsiz bir tiyatro deneyimi yaşatıyor.

Macera, keşif, eğlenceli şarkılar ve yaratıcılık dolu tiyatro oyunları ile gösterilere interaktif katılabilen çocuklarımız, unutulmaz saatler yaşayıp, düş kurmayı öğreniyor.

Fenerbahçe Düşyeri  bu işbirliği çerçevesinde www.fenerbahcedusyeri.com adında, tüm etkinlik ve tiyatro oyunlarının detaylarının yer aldığı, sürekli yenilenen içerik programının takip edilebileceği ve avantajlı fiyatlarla bilet satın alınabilen özel bir applikasyon ve site de kurdu.

Ebeveyn Kafeteryası

Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü'nde, ebeveynler de unutulmadı. Çocuklar kaliteli ve eğlenceli saatler geçirirken, ebeveynler de çocuklarını görebilecekleri şekilde özel tasarlanmış ebeveyn kafesinde kahvesini yudumlayıp, lezzetli yiyeceklerin tadına bakabiliyor. Özel çocuk menüleri ile tüm aile Fenerbahçe Düşyeri ayrıcalığını yaşıyor.

360 derece anne- çocuk ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik Fenerbahçe Düşyeri Çocuk Deneyim Kulübü her gün, her saat başı var olan tiyatro ve deneyimleri ile Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Maraton Fenerium’da sizleri bekliyor!

Ayrıntılı bilgi için www.fenerbahcedusyeri.com sitesini mutlaka ziyaret edin.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar