Antrenmandan Notlar

19 Ekim 2017 Perşembe
Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 9. hafta maçında Türk Telekom Stadyumu’nda Galatasaray ile karşılaşacak olan Profesyonel Futbol Takımımız, hazırlıklarını Can Bartu Tesislerimizde akşam saatlerinde yaptığı çalışmayla sürdürdü.

Minik futbolcular antrenmanda
Tesislerimize giden Fenerbahçe Futbol Okulu öğrencileri antrenman öncesinde takımla bir araya geldi. Futbolcular ve teknik heyetimizle tanışma ve fotoğraf çektirme fırsatı yakalayan minik futbolcular, ardından antrenmanın bir bölümünü izlediler.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman yönetiminde ilk 30 dakikası basına açık olarak gerçekleştirilen antrenman saat 16.00’da başladı ve 1 saat 50 dakika sürdü.

Oyuncularımız antrenmanın ilk bölümünde salonda kuvvet ve dayanıklılık çalışmaları yaptı. İkinci bölümde sahada ısınma ve koordinasyon hareketleriyle süren antrenmanda 3 gruba ayrılan futbolcularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Antrenman, pas çalışmalarının ardından dar alanda yapılan çift kale maçlarla tamamlandı.

Profesyonel Futbol Takımımız, Galatasaray maçı hazırlıklarını 20 Ekim Cuma günü Fenerbahçe Can Bartu Tesislerimizde yapacağı çalışmayla sürdürecek.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar