Mahmure Doğan Son Yolculuğuna Uğurlandı

17 Ekim 2017 Salı

Stadımızdan sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Metin Doğan’ın, dün vefat eden annesi Mahmure Doğan, bugün düzenlenen bir törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Merhume Mahmure Doğan için Moda Camii’nde düzenlenen cenaze törenine Yöneticimiz Metin Doğan ve Doğan Ailesi’nin fertleri ile Başkanımız Aziz Yıldırım, Asbaşkanlarımız Ali Yıldırım, Önder Fırat, Ömer Temelli ve Tahir Sarıoğlu, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Selim Kosif ve Cenk Başak, Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan, Yönetim Kurulu Danışmanımız Vedat Olcay, Amatör Şubeler Koordinatörümüz Fikret Çetinkaya, kulüp personeli ve merhumenin sevenleri katıldı. Mahmure Doğan’in cenaze öğle namazını takiben kılınan cenaze namazının ardından Karacaahmet Mezarlığı’ndaki aile kabristanında toprağa verildi.

Mahmure Doğan’a bir kez daha Allah’tan rahmet, başta Yönetim Kurulu üyemiz Metin Doğan ve ailesi olmak üzere merhumenin yakınları ve sevenlerine bir kez daha başsağlığı dileriz.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Mahmure Doğan Son Yolculuğuna Uğurlandı Mahmure Doğan Son Yolculuğuna Uğurlandı Mahmure Doğan Son Yolculuğuna Uğurlandı Mahmure Doğan Son Yolculuğuna Uğurlandı Mahmure Doğan Son Yolculuğuna Uğurlandı Mahmure Doğan Son Yolculuğuna Uğurlandı Mahmure Doğan Son Yolculuğuna Uğurlandı Mahmure Doğan Son Yolculuğuna Uğurlandı Mahmure Doğan Son Yolculuğuna Uğurlandı