Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği

16 Ekim 2017 Pazartesi

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi’ne ve FIBA Kadınlar Avrupa Ligi’ne iyi bir başlangıç yapan Kadın Basketbol Takımımız, yöneticilerimizin verdiği moral yemeğinde bir araya geldi.

Arnavutköy’de bulunan Balıkçı Hakan’da Asbaşkanımız Ozan Balaban ve Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Başak’ın ev sahipliğinde düzenlenen yemekte Kadın Basketbol Takımımızın oyuncuları ve teknik heyeti yer aldı. Sıcak ve samimi bir ortamda yenen akşam yemeğinde moral depolayan Takımımız, keyifli dakikalar geçirdi.

Burada Fenerbahçe Televizyonu mikrofonlarına konuşan Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Başak, “Kadın Basketbol Takımımıza her sene geleneksel olarak yemek veriyoruz. Bu da bu sezonki ilk yemek. Burada önemli olan, hep beraber bir aile ortamı yaratıp, güzel anlar yaşamak” dedi.

Takım kaptanı Birsel Vardarlı Demirmen ise, “Yöneticilerimizden Cenk Başak geçen hafta maçımıza geldiğinde bir yemek organizasyonu yapalım demişti. Daha önce de geldiğimiz bir yer. Sezon başı moral yemeği oldu” diye konuştu.

FIBA Kadınlar Avrupa Ligi’nin 2. haftasında deplasmanda oynanacak Famila Schio maçıyla ilgili de konuşan Birsel, “Zor bir deplasman. Perşembe günü orada maçımız var. Hazırlıklarımız devam ediyor. Bildiğimiz bir ekip. Senelerdir birlikte oynayan bir ekip. Kazanmak istiyoruz” değerlendirmesini yaptı.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği Yöneticilerimizden Kadın Basketbolcularımıza Moral Yemeği