Zeljko Obradovic: "Her oyuncunun faydalı olduğu bir takıma sahibiz"

07 Ekim 2017 Cumartesi
Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovic, Banvit maçının ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Taraftarımıza olan özlemini dile getiren Başantrenörümüz Zeljko Obradovic, takımdaki her oyuncunun faydalı olduğunu da ifade etti.

Başantrenörümüz Zeljko Obradovic’in açıklamaları şu şekilde:

Kendi seyircimizin önünde oynamayalı çok uzun bir süre olmuştu. Şu an bunu tekrar yaşayabilmek çok güzel. Bizi desteklemeye gelen herkese teşekkür ederim. Özellikle de yeni transferlerimiz adına çok önemli olduğunu düşünüyorum. Taraftarımızın sevgisini hissetmeleri adına çok güzel oldu. Cumhurbaşkanlığı Kupası’nda olduğu gibi agresif oynamaya çalıştık ve iyi oynadığımızı düşünüyorum. Sezon başı olması nedeniyle iyi başladık diyebilirim. Ancak önümüzde çalışmamız gereken çok şey var. Herkesin faydalı olduğu bir takımımızın olduğuna inanıyorum ve herkes de bunu anlamalı.  Ben herkese oynama fırsatı vereceğim ama günün sonunda kaç dakika oynayacaklarına kendileri karar verecekler. Özellikle de ilk 5 başlayanları tebrik ediyorum. Maçın sonunda da tekrar onları oyuna aldım. Onun dışında bütün takımı genel olarak tebrik ediyorum. Final Four düşünürsek bugünkü kadromuza baktığımızda sadece 4 oyuncu vardı. Kostas, Melih, Ahmet ve Datome’ydi. Çok büyük fark var, o yüzden her şey için biraz zamana ihtiyacımız var."