FBÇGK’nın Genç Katılımcıları Tanışma Toplantısında Bir Araya Gelecek

05 Ekim 2017 Perşembe

Çocuk ve gençlerin hayal güçlerini, sosyal duyarlılıklarını, iletişim ve sportif becerilerini Fenerbahçe'nin kanatları altında geliştirmeyi hedefleyen Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü, 13-17 yaş aralığında olan genç katılımcılarını bir araya getirecek Genç Katılımcılar Tanışma Toplantısını 14 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 12:00’da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Maraton Alt Tribün 2. Kat Toplantı Salonu’nda gerçekleştirecek.

Sezonun ilk geniş çaplı toplantısı olacak bu etkinlikte genç katılımcılar, kulüpteki diğer arkadaşlarıyla tanışma fırsatı yakalayacak. 15-17 yaş arası genç katılımcılardan oluşan ve kulübün karar organı olan FBÇGK Yürütme Kurulu’nun önderliğinde gerçekleşecek tanışma toplantısında, kulübün tüm genç katılımcıları bir araya gelerek ortak ilgi ve çalışma alanları belirleyecek. Böylece Yürütme Kurulu’nda yer almayan genç katılımcıların da ortak çalışma toplulukları kurarak kulüp bünyesinde görev alması hedefleniyor.

Toplantıya katılan genç katılımcıların ilgi ve yetenek alanlarının belirlenmesi ve bu doğrultuda kulüp bünyesinde etkinlik ve faaliyetlerde görev alması planlanıyor. Gençlerin bu toplantıda yaşıtlarıyla kulüp ile ilgili ve görüş ve önerilerini paylaşıp kulüpte görev almak istedikleri alanları paylaşması bekleniyor.

FBÇGK Yürütme Kurulu Başkanı Okan Yelkovan “13-17 yaş arası tüm katılımcılarımızı tanışma toplantımıza davet ediyoruz. Amacımız, tüm katılımcı arkadaşlarımızla tanışmak, kaynaşmak ve önümüzdeki dönemde kendilerinin kulübümüze hangi konularda katkı sağlayabileceklerini öğrenmektir. Kulüpte her arkadaşımızın görüş ve önerileri bizler için çok önemli. Onları kulübümüzün gücüne güç katmaya çağırıyoruz.” diyerek kulübün genç katılımcılarını tanışma toplantısına davet etti.

Toplantı hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve kayıt yaptırmak isteyen katılımcıların 0216 542 16 71-93 numaralı telefon numaralarını aramaları gerekmektedir. 

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik

Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik

İnternet Sitesi:  www.fenerbahcecocukgenclik.org