Fenerbahçe Doğuş Ankara’da İlk İdmanını Yaptı

03 Ekim 2017 Salı
Fenerbahçe Doğuş, 33. Cumhurbaşkanlığı Kupası Finali’nde 4 Ekim Çarşamba günü 19:00’da Banvit ile oynayacağı maçın hazırlıklarını, karşılaşmanın da oynanacağı Ankara Spor Salonu’nda akşam saatlerinde yaptığı idmanla sürdürdü.

Fenerbahçe Doğuş, akşam idmanına ısınma bölümü ve kondisyon hareketleri ile başladı. Ardından 3-0’a çalışmanın yapıldığı antrenmana 5-5 taktik çalışma ile devam edildi. İdmanın son bölümünde ise bireysel şut çalışması yer aldı. Fenerbahçe Doğuş antrenmanı, yaklaşık 1 saat 45 dakika sürdü.

Fenerbahçemizin Cumhurbaşkanlığı Kupası Finali kafilesinde 14 oyuncu yer alıyor. Ali Muhammed, Nikola Kalinic ve Ahmet Can Duran, sakatlıkları nedeniyle Ankara’ya getirilmedi. Genç takım oyuncularımızdan Efe Ergi Tırpancı ise ekibimizin Ankara kafilesinde yer alıyor.
 
Zadar Turnuvası Finali’nde CSKA Moskova’yla oynanan maçta sol ayak alt baldırında kas yaralanması meydana gelen Melih Mahmutoğlu ve Cacak maçında sağ dizine darbe alan Barış Hersek’in de tedavileri sürüyor. Yapılan son çalışmada yer alan her iki sporcumuzun da son durumuna Banvit maçı öncesinde karar verilecek.
 
Fenerbahçe Doğuş, Cumhurbaşkanlığı Kupası Finali için son çalışmasını maç sabahı şut idmanı şeklinde yapacak ve karşılaşmayı beklemek için kampa girecek.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar