Sarı Melekler Yeni Sezona Topuk Yaylası’nda Hazırlanıyor

27 Eylül 2017 Çarşamba
Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımız, yeni sezon hazırlıklarına Resort ve Sports Topuk Yaylası Tesislerimizde devam ediyor. A takımla birlikte genç oyuncular da hazırlıklarını burada sürdürüyor. 

Yeni sezon hazırlıklarının startını 21 Ağustos Pazartesi günü Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde yaptığı antrenmanla veren Belçikalı antrenör Jan de Brant idaresindeki Sarı Melekler, 25 Eylül Pazartesi günü itibariyle de Topuk Yaylası Tesislerimizde kampa girdiler. 30 Eylül Cumartesi günü İstanbul’a dönecek Ekibimiz, çalışmalarına Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde devam edecek. Milli takımlarda bulunan oyuncularımız Eda Erdem Dündar, Bahar Toksoy Guidetti, Polen Uslupehlivan, Merve Dalbeler ile Polina Rahimova kampta yer almadı. 

Mia Jerkov: “Mükemmel bir yerdeyiz”

Kampla ilgili Resmi Sitemize açıklamalarda bulunan oyuncularımızdan Mia Jerkov, Fenerbahçe’nin bir parçası olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Herkesin çok misafirperver olduğuna dikkat çeken deneyimli smaçör, “Tesisler çok güzel. Mükemmel bir yerdeyiz. Hedefimiz kupalar ve bu yolda adım adım ilerleyeceğiz” dedi.

Çağla Akın: “Büyülendim”

22 yaşındaki pasör Çağla Akın da, “Birbirimizi daha iyi tanıyabilmemiz adına güzel bir kamp oluyor. Çok güzel bir tesis. Büyülendim. Temiz hava, bol oksijen. Bütün kupalara talibiz. Elimizden gelenin en iyisini yaparak camiamıza kupalara kazandırmak istiyoruz.” diye konuştu.

A takımla birlikte antrenmanlara çıkan ve kampa götürülen genç oyuncularımızdan Merve Akın ve Melissa Kölürbaşı da, tesisleri çok beğendiklerini söylerken, A takımla birlikte çalışmalarının kendileri için çok yararlı olduğunu belirttiler. Genç oyuncularımız ayrıca kendilerine bu şansı veren antrenörlere de teşekkür ettiler. 

Sarı Melekler, sezonun ilk resmi müsabakasında VakıfBank ile Şampiyonlar Kupası maçında karşılaşacak.
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Sarı Melekler Yeni Sezona Topuk Yaylası’nda Hazırlanıyor Sarı Melekler Yeni Sezona Topuk Yaylası’nda Hazırlanıyor Sarı Melekler Yeni Sezona Topuk Yaylası’nda Hazırlanıyor Sarı Melekler Yeni Sezona Topuk Yaylası’nda Hazırlanıyor Sarı Melekler Yeni Sezona Topuk Yaylası’nda Hazırlanıyor Sarı Melekler Yeni Sezona Topuk Yaylası’nda Hazırlanıyor Sarı Melekler Yeni Sezona Topuk Yaylası’nda Hazırlanıyor Sarı Melekler Yeni Sezona Topuk Yaylası’nda Hazırlanıyor Sarı Melekler Yeni Sezona Topuk Yaylası’nda Hazırlanıyor Sarı Melekler Yeni Sezona Topuk Yaylası’nda Hazırlanıyor