Menemen Fenerbahçeliler Derneği’nden Eğitime Destek

26 Eylül 2017 Salı
Menemen Fenerbahçeliler Derneği, her yıl okullara yaptığı kırtasiye yardımını bu yıl Menemen’in en eski okullarından biri olan Tevfik Fikret Okulu’na gerçekleştirdi.

Menemen Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Emrah Gemlik, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Bizler dernek olarak en önem verdiğimiz konuların başında eğitim gelmektedir. Çocuklarımızın başarısı ve eğitimi bizleri mutlu etmektedir. Bu sene yardım için Tevfik Fikret Okulu’nu seçtik. Çünkü Tevfik Fikret Okulu’ndan bize böyle bir yardım talebi geldi. Bizler de yönetim olarak bu talebi değerlendirerek bu seneki yardımımızı bu okula yapma kararı aldık. Yardımlarımız sırasında bazı yöneticilerimizin de mezun olduğu bu okulda bulunmak bizleri hem heyecanlandırdı hem de duygulandırdı” ifadelerini kullandı.

Sözlerine okulun tarihi bir öneme sahip olduğunu ifade ederek devam eden Menemen Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Emrah Gemlik, dernek olarak bu tip eğitim ve sosyal faaliyetler konusunda çalışmalara devam edeceklerini de söyledi.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar