FBÇGK Erkek Voleybol Takımımızla Maç Önü Seremonisinde Yer Aldı

25 Eylül 2017 Pazartesi
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılarımız, Efeler Ligi ilk maçında Beşiktaş ile karşılaşan Erkek Voleybol takımızla birlikte maç önü seremonisinde yer aldı. Sosyal medyada yapılan duyuru sonrasında kulübümüzü telefonla arayarak kayıt yaptıran 12 katılımcımız seremonide yer alarak unutulmaz dakikalar yaşadı.

Seremoniye çıkarken katılımcılarımız geçtiğimiz günlerde hayatına kaybeden Asbaşkanlarımızdan Hakan Dinçay anısına önünde “Seni Hiç Unutmayacağız Hakan Dinçay” yazan tişörtleri giydi. Maçtan önce Kaptanımız Selçuk Keskin hayatını kaybeden Asbaşkanlarımızdan Hakan Dinçay'ın oğlu İlker Dinçay'a şampiyonluk madalyasını takdim etti.

Maç öncesinde tüm takımla birlikte halka oluşturan katılımcılarımız takımımıza başarılar diledi. Maç sonunda takımımız Beşiktaş’ı 3-0 mağlup etti. Takımımız haftaya ise Galatasaray HDI Sigorta ile Burhan Felek Spor Salonu'nda karşılaşacak.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları Voleybolun dışında Futbol, Erkek Basketbol ve Kadın Basketbol takımlarımızla da maç önü seremonisinde yer almaktadır. Sizler de seremoniler ve Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
                            0(216) 542 16 38 (Didem)
                            0(216) 542 16 71 (Duygu)
                            0(216) 542 16 90 (Selin)
                            0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:
Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet Sitesi:  www.fenerbahcecocukgenclik.org

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar