Sinop’ta Hedef 1 Milyon Üye Organizasyonu Düzenlendi

23 Eylül 2017 Cumartesi
Kulübümüzün dev projesi “Hedef 1 Milyon Üye” kapsamında Sinop Fenerbahçeliler Derneği ve Sinop Fenerbahçe Şubesi ortaklaşa bir gece düzenledi.

Geceye Başkanvekilimiz Mithat Yenigün, Sinop Valisi Hasan İpek, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, eski futbolcumuz Kemalettin Şentürk, fenerbahce.org Müdürü Orhan Zeki Ak, Kadıköy Şube Başkanımız İlyas Bulcay ve Dernekler Sorumlumuz Murat Boyraz’ın yanı sıra çok sayıda taraftarımız katıldı.

Dernek ve Şube Başkanı Ertan Gümüş’ün açılış konuşmasıyla başlayan gecede Belediye Başkanı Baki Ergül konuşmasını yaparak Başkanvekilimiz Mithat Yenigün’e Sinop’a özgü bir hediye takdim etti. Başkanvekilimiz Mithat Yenigün’se konuşmasının ardından, Belediye Başkanı Baki Ergül ve Vali Hasan İpek’e imzalı Fenerbahçe forması hediye ederken, Dernek Başkanı Ertan Gümüş’e Euroleague şampiyonu basketbolcularımızın imzaladığı formayı ve Profesyonel Futbol Takımımızın imzaladığı formayı takdim etti.

Mithat Yenigün gecede ayrıca yeni yapılan üyelerin zarflarını da takdim ederken, geceye katılanlar marşlar eşliğinde eğlenceye devam etti. Gecede yapılan açık artırmada Basketbol ve Futbol takımlarımızın imzalı formaları sahiplerini buldu.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar