Antrenmandan Notlar

20 Eylül 2017 Çarşamba
Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu'nun 6. haftasında 23 Eylül Cumartesi günü Beşiktaş ile Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde karşılaşacak olan Fenerbahçemiz, bu maçın hazırlıklarını Can Bartu Tesislerimizde bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman yönetiminde yapılan antrenman saat 10.30’da başladı ve toplam 1 saat 30 dakika sürdü. Antrenmanın bir bölümü basın mensuplarına açık gerçekleştirildi.

Isınma ve koordinasyon hareketleriyle başlayan antrenmanda 3 gruba ayrılan futbolcularımız, 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Pas çalışmalarıyla süren antrenman, çift kale maçlarla sona erdi.

Martin Skrtel antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte çalışırken, ikinci bölümde özel program dahilinde çalışmalarını sürdürdü.  Robin van Persie ve Nabil Dirar’ın tedavisine devam edildi.

Fenerbahçemiz, Beşiktaş maçı hazırlıklarını 21 Eylül Perşembe günü yapacağı çalışmayla sürdürecek.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar