Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü İnternet Sitesi Güncellendi

19 Eylül 2017 Salı
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Resmi İnternet Sayfası    (www.fenerbahcecocukgenclik.org) yeni sezon öncesi yenilendi. Site içerisinde Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün amacı, yönergesi ve kulübe nasıl katılımcı olunacağına dair ayrıntılı bilgiler yer alıyor. Kulübe katılımcı olmak isteyen herkes internet sitesi üzerinden kayıt formunu indirerek katılımcı olma işlemlerini başlatabiliyor.

Kulüp katılımcıları kulübün gelecek dönemde gerçekleştireceği etkinlik ve çalışmalar ile ilgili bilgileri sitedeki etkinlikler bölümünden öğrenebiliyor. Daha önce gerçekleştirilen etkinliklerle ilgili haberler ve fotoğraf gösterileri de sitede yer alıyor. Kulüp hakkında merak edilen her şeye Sıkça Sorulan Sorular bölümünde yanıt veriliyor.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün 1907 Okul 1907 Pota Projesi ile ilgili proje tanıtımı ve haberler sitede proje için ayrılan özel bölümde bulunuyor.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü, katılımcılarına katılımcı olma avantajıyla onlarca markada geçerli olan ekstra indirimler sunuyor. Bu kapsamda yer alan markaların indirim oranlarını ve geçerli olduğu illerle ilgili bilgilere de sitede yer alan Anlaşmalı Kurumlar bölümünden ulaşılabiliyor.

Sitede kulübün sosyal medya adreslerine de yer veriliyor.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Resmi İnternet Sitesi

www.fenerbahcecocukgenclik.org

Kulüp hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için;

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Instagram-Twitter: @fbcocukgenclik

0216 542 16 71
0216 542 16 93 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar