"Fenerbahçe’yi En İyi Şekilde Temsil Etmeye Çalışıyoruz"

30 Ağustos 2017 Çarşamba
İstanbul Boks Şampiyonası Eleme maçları sonunda altın madalyanın sahibi olan boksörlerimizden Hakan Doğan ile Fenerbahçe Boks Şubesi Antrenörü Enver Yılmaz, hem 7 altın, 7 gümüş, 3 bronz  madalyayla tamamlayan şampiyonayı değerlendirdiler hem de ilerleyen dönemdeki hedeflerinden söz ettiler.

Fenerbahçe Televizyonu’na konuşan Fenerbahçe Boks Şubesi Antrenörü Enver Yılmaz ve boksörümüz Hakan Doğan, her platformda Fenerbahçe’yi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını ifade ettiler.

Enver Yılmaz: “Madalya kazanan sporcular yetiştirmek için çalışıyoruz”

Olimpiyatlarda madalya kazanan sporcular yetiştirmek için çalıştıklarını ifade eden Fenerbahçe Boks Şubesi Antrenörü Enver Yılmaz, “Şampiyonaya iyi hazırlandık. İyi bir hazırlık kampı geçirdik. Bunun sonucunda da 7 altın, 7 gümüş, 3 bronz madalya kazandık. Önümüzde grup maçları var ve şimdi orada mücadele edeceğiz. İstanbul Şampiyonası, Türkiye Şampiyonası’nın 1.ayağıydı. Şimdi ikinci ayağında da ilk 3’e girdiğimiz takdirde Türkiye Şampiyonası’nda mücadele etmeye hak kazanacağız. Türkiye Şampiyonası da, şu açıdan çok önemli; Milli takım kadrosu belirlenecek. Önümüzde 2018 Avrupa Şampiyonası, 2019 Dünya Şampiyonası, Olimpiyat Kalifikasyon Müsabakaları var. Hedefimiz; Olimpiyatlarda altın madalya kazanmak.” dedi.

Hakan Doğan: “Fenerbahçe’yi en iyi şekilde temsil etmek istiyorum"

Her zaman Fenerbahçe’yi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını ifade eden Hakan Doğan,  “İstanbul Şampiyonası’nı şampiyonlukla tamamladım. Şimdiki hedefimiz ise gruplarda zirvede yer alarak Fenerbahçemizi, Türkiye Şampiyonası’nda en iyi şekilde temsil etmek. Aynı şekilde Milli takım formasıyla da Avrupa ve Dünya şampiyonlarında, Olimpiyatlarda başarılı sonuçlara imza atmak istiyorum.” açıklamasında bulundu.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

"Fenerbahçe’yi En İyi Şekilde Temsil Etmeye Çalışıyoruz"