Engelli Taraftarlarımız ve Gazilerimizin Dikkatine

24 Ağustos 2017 Perşembe

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde oynanacak olan müsabakalar öncesi, geçen sezon olduğu gibi, Engelli ve Gazilerimizin, e-bilet  kapsamında passolig kartlarına bilet yüklemesi yapmaları gerekmektedir. Kartlarına yükleme yapan Engelli ve Gazilerimiz, maç günü turnikelerden passolig kartlarını okutarak giriş yapabileceklerdir.

Daha önceki uygulamalarda olduğu gibi, müsabakadan iki gün önce engelli taraftarlarımız  refakatçileri eşliğinde Saat 10.00 itibariyle Şefik Bey Sokak’taki  passolig  gişesine gelerek kartlarına maç biletini yükletebileceklerdir.

Engelli taraftarlarımız ile gazilerimizin kimlik kartlarını (Başbakanlık Özürlüler İdaresi Başkanlığı, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Gazilerimiz ise T.C. Emekli Sandığı’ndan almış oldukları kartları) yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Bilet yüklemesi yapılırken bu belgeleri gişedeki görevliye ibraz etme zorunluluğu vardır.

Yürüme ve ayakta durma zorluğu çeken engelli taraftarlarımızın bilet yüklemeleri ise refakatçileri tarafından yapılabilecektir.

Stadyumumuzda Engelli, Gaziler ve Refakatçiler için 240 kişilik kontenjanımız mevcut olup, değerli taraftarlarımızın göstereceği anlayış ve duyarlılığa şimdiden teşekkür ederiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü
Stadyum Yönetimi