FENERIUM 2017/18 SONBAHAR-KIŞ

19 Ağustos 2017 Cumartesi

Fenerbahçe’miz 2017/18 Futbol sezonunun ilk iç saha maçına merhaba demeye hazırlanırken Fenerium da 2017/18 sezonuna merhaba diyor ve Sonbahar Kış tekstil kolekiyonu dahilindeki ürünler mağazalardaki yerini almaya başlıyor.

Tribün, Kolej, Trend ve Club temaları dahilinde çok özel tasarım detayları ile şekillenen ürünler taraftarlarımızın beğenisine sunuluyor.

Yeni sezonun en dikkat çekici detayı tribün koleksiyonu dahilinde çalışılan “Khalkedon” ve “Heritage” temaları. Khalkedon teması altında çalışılan ürünlerde Haydarpaşa Garı, Kadıköy Tramvayı, Şükrü Saracoğlu Stadyumu ve Boğa Heykeli gibi Kadıköy’ ün önemli simgeleri farklı tasarım detayları ile ürünler üzerinde hayat bulurken, Heritage teması dahilinde çalışılan ürünlerde de Efsane Maraton, Fenerbahçe Burnunun simgesi Deniz Feneri ve Papazın Çayırı önemli tasarım unsurları olarak karşımıza çıkıyor.

Tribün koleksiyonu içerisinde tişört, sweat shirt , polo ve tek alt grupları dikkat çekerken bu sezon alternatifli çalışılan triko ve kazaklar koleksiyona farklı bir bakış açısı katıyor.

Bu sezon Kolej teması altında çalışılan triko yakalı pololar, özel baskı teknikli tişört ve sweat shirtler hem erkek hem bayan hem de minik taraftarlarımızın vazgeçilmezleri arasında olmaya aday.

Günlük (casual) giyim alternatifleri konusunda her zaman iddialı bir marka olan Fenerium, 2017/18 Sonbahar Kış sezonunda Fenerium Club koleksiyonu bünyesinde bu iddiasını daha da güçlendirmiş. Yaz sezonunda farklı renk seçenekleri ile çok beğenilen palamut dalı logolu pololar kış sezonunda uzun kol versiyonları ile taraftarlarımızın beğenisine sunulmuş. Çeşitliliği artan gömlek ve trikolarda günlük giyim konusunda Fenerium’ u taraftarlarımızın vazgeçilmezleri arasına katacak gibi duruyor.

Tişörtten, poloya; sweat shirtten kabana; gömlekten trikoya pek çok farklı grupta birbirinden şık ürünleriyle 2018 Sonbahar Kış sezonuna damga vuracak olan Fenerium, taraftarlarımızı sürekli yenilenecek olan ürün gruplarını yakından inceleyebilmek adına yeni sezonda da mağazalarına bekliyor.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar