Can Bartu Tesislerimizde Hibrit Çim Sistemine Geçiş Kapsamında Lif Çakma İşlemi Başladı

02 Temmuz 2017 Pazar
Çim ve zemin yenileme çalışmaları devam eden Can Bartu Tesislerimizde hibrit çim sistemine geçiş kapsamında lif çakma işlemine başlandı.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde hibrit çim sistemine geçiş işleminin tamamlanmasının ardından Can Bartu Tesislerimizde de bu kapsamda son aşama olan lif çakma işlemine geçildi.

Tesislerin antrenman sahalarında öncelikle eski çim kaldırılmış, ardından yeni drenaj sisteminin döşendiği zemine lazerle mıcır ve kum serilmişti. Daha sonra çim ekimiyle birlikte sahalar çimlendi ve bu işlemden sonra da lif çakma işlemine başlandı. Tesislerde diğer sahaların bakımı da gerçekleştirildi.

Üç gün sürecek çalışmaların ardından Can Bartu Tesislerimizde hibrit çim sistemine geçiş çalışmaları sona erecek.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Can Bartu Tesislerimizde Hibrit Çim Sistemine Geçiş Kapsamında Lif Çakma İşlemi Başladı Can Bartu Tesislerimizde Hibrit Çim Sistemine Geçiş Kapsamında Lif Çakma İşlemi Başladı Can Bartu Tesislerimizde Hibrit Çim Sistemine Geçiş Kapsamında Lif Çakma İşlemi Başladı Can Bartu Tesislerimizde Hibrit Çim Sistemine Geçiş Kapsamında Lif Çakma İşlemi Başladı Can Bartu Tesislerimizde Hibrit Çim Sistemine Geçiş Kapsamında Lif Çakma İşlemi Başladı Can Bartu Tesislerimizde Hibrit Çim Sistemine Geçiş Kapsamında Lif Çakma İşlemi Başladı