Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı

27 Haziran 2017 Salı

Profesyonel Futbol Takımımız, 2017-2018 Sezonu hazırlıklarına, bugün akşam saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla başladı. Tekrar yuvasına dönen Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman yönetimindeki antrenmanda, yeni transferlerden Mehmet Ekici ve Mathieu Valbuena da yer aldı.

Can Bartu Tesislerimizde bir araya gelen oyuncularımızla kısa bir toplantı yapan Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman, onlara yeni sezondaki beklentilerini anlattı ve hepsine başarılar diledi. Antrenman saat 19.00’da başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Antrenmanın başında teknik ekip ve oyuncular basın mensuplarına birlikte ve ayrı ayrı pozlar verdi. Daha sonra yeni transferlerden Valbuena ve Mehmet Ekici de basın mensuplarının kameralarına pozlar verdi.  Daha sonra Aykut Kocaman, çalışmayı izleyen basın mensuplarının bayramını kutladı. Dayanıklılık koşusuyla başlayan antrenman, pozisyon çalışmaları içeren pas organizasyonlarının ardından, dar alanda çift kale maçla sona erdi.

Antrenmana, milli takımlarda görev aldıkları için izinli olan oyuncularımız katılmadı. Bu oyuncularımız 4 Temmuz’da takıma katılacak. Öte yandan özel izinli olan Josef de Souza da antrenmanda yer almadı. Josef de Souza yarınki çalışmalara katılacak.

Takımımız, Can Bartu Tesislerimizde 28 Haziran Çarşamba günü yapacağı çalışmalarla yeni sezon hazırlıklarını sürdürecek

Takımımız, yeni sezon hazırlıklarının ilk etabında, 1 Temmuz’a kadar İstanbul’da çalışacak. Bu arada oyuncularımızın sezon öncesi rutin sağlık kontrolleri de tamamlanacak Fenerbahçemiz, 1-8 Temmuz tarihleri arasında Düzce’deki Fenerbahçe Resort and Sports Topuk Yaylası Tesisleri’nde kamp yapacak ve Düzce’de 1 de hazırlık maçı oynayacak. Ardından İstanbul’a dönecek olan Takımımız, yeni sezon öncesi 2. hazırlık kampı devresi için 11 Temmuz’da İsviçre’nin Lozan kentine gidecek.  19 Temmuz’a kadar sürecek 2. kamp döneminde 4 hazırlık maçı daha oynayacak olan Fenerbahçemiz, bu sezonki ilk resmi maçına, 27 Temmuz’da UEFA Avrupa Ligi 3. ön eleme turu ilk sınavında çıkacak.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı Fenerbahçemiz Yeni Sezon Hazırlıklarına Başladı