FBÇGK Haziran Ayı Yürütme Kurulu Toplantısı Yapıldı

22 Haziran 2017 Perşembe
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün resmi karar organı olan Yürütme Kurulu, 21 Haziran Çarşamba günü, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Maraton Toplantı Salonu'nda Haziran Ayı Olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Başkanı Okan Yelkovan’ın başkanlığında yapılan toplantıda, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün önümüzdeki dönemde gerçekleştireceği "1907 Okula, 1907 Pota Projesi" ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Türkiye'nin belli bölgelerinde yaşayan düşük gelir düzeyine sahip çocuk ve gençlere yaşadıkları bölgelerde basketbol sporuna uygun alan ve ekipmanların sağlanarak onların sosyal, sportif ve kültürel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla yürütülecek proje ile ilgili Yürütme Kurulu ve Çalışma Toplulukları üyeleri arasında görev paylaşımı yapıldı.

Toplantıda proje planlaması kapsamında atılacak adımlar planlanırken eğitim danışmanı Hasan Özkapıcı, toplantıya katılarak Yürütme Kurulu üyelerine proje yönetim süreçleri ile ilgili tavsiyelerde bulundu.

13-17 yaş arası Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılarının yer aldığı Gençlik Kulübü çalışmalarına katılmak ve kulüp hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0(216) 542 16 38 (Didem)
0(216) 542 16 71 (Duygu)
0(216) 542 16 90 (Selin)
0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet Sitesi: www.fenerbahcecocukgenclik.org

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar