FBÇGK’NİN BAŞKANI VE YÜRÜTME KURULU MALİ GENEL KURULDA MAZBATALARINI ALDI

05 Haziran 2017 Pazartesi
28 Mayıs 2017’de gerçekleşen Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü 1. Olağan Genel Kurulu’nda başkan seçilen Okan Yelkovan ve Yürütme Kurulu, Ülker Arena’da yapılan Fenerbahçe Mali Genel Kurulu’nda Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük’ün elinden mazbatalarını alarak resmen göreve başladı.

Saat 10:30’da başlayan Mali Genel Kurulda toplantıyı yönetmek üzere seçilen Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, açılış konuşmasında Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün geçtiğimiz günlerde yapılan seçimli genel kurulundan bahsederek genel kurulda başkanlığa aday olan iki adayın da tüm Türkiye’ye örnek olacak bir rekabet ve olgunluk içerisinde bir başkanlık yarışı verdiğini dile getirdi. Ardından FBÇGK Başkanı Okan Yelkovan ve Yürütme Kurulu üyelerinin yanı sıra seçimi kaybeden Enis Karabacak ve Yürütme Kurulu üyelerini de kürsüye davet etti.

Her iki aday da kısa birer konuşma yaparak Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Atatürk ilkeleri doğrultusunda Fenerbahçe için çalışmalarını sürdüreceğini dile getirdiler. Kulübün faaliyetlerinin anlatıldığı kısa video gösterisinin ardından söz alan FBÇGK Başkanı Okan Yelkovan,  bugüne kadar gerçekleştirdikleri etkinliklerin yaygınlaşarak devam edeceğini belirtti ve yeni projelerini anlattı.

1907 Okul 1907 Pota Projesine Destek İstedi

Genel Kurul üyelerine seslenen Yelkovan, Anadolu’da 1907 farklı noktada basketbol potaları kurup spor malzemesi desteği verecekleri yeni projeleri için ”Siz değerli üyelerimizin bu projeyi başarıyla tamamlamamız için destekleriniz ile her daim yanımızda olacağınızdan eminiz.” sözleri ile destek istedi. Konuşmasında Gezici Tiyatro Kumpanyası Projesinden de bahseden Başkan Yelkovan, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu’na verdikleri destek için teşekkür ederek sözlerini sonlandırdı. Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük, Genel Kurul üyelerinin alkışları eşliğinde Okan Yelkovan ve ekibine mazbatalarını, Enis Karabacak ve ekibine ise teşekkür belgelerini verdi.

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım FBÇGK Başkanı Okan Yelkovan ve Ekibini Tebrik Etti

Sahneye konuşma yapmak için çıkan Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım, FBÇGK Başkanı Okan Yelkovan ve ekibini tebrik ederek kendilerine başarılar diledi. Aynı zamanda FBÇGK’nın danışmanı olan Asbaşkanlarımızdan Şekip Mosturoğlu ise Genel Kurul üyelerinden çocuklarını ve torunlarını Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’ne katılımcı yapmalarını istedi.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Başkanı Okan Yelkovan ve ekibi, Erkek Basketbol takımımızın kazandığı Euroleague Kupası ile ve o kuponun alındığı maçta MVP seçilen Erkek Basketbol takımımızın oyuncusu Ekpe Udoh ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Genel Kurul üyeleri Ülker Arena Doğu tribünü girişinde bulunan FBÇGK standına yoğun ilgi gösterdiler. Stantlarda yapılan işlemler sonucunda çok sayıda çocuk ve genç FBÇGK ailesine katılmış oldu.

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
                            0(216) 542 16 38 (Didem)
                            0(216) 542 16 71 (Duygu)
                            0(216) 542 16 90 (Selin)
                            0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:

Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet Sitesi:  www.fenerbahcecocukgenclik.org

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar