Darüşşafaka Maçında Basketbolcularımıza Çak Seremonisi ile Başarılar Diledik

01 Haziran 2017 Perşembe
Avrupa’nın şampiyonu Fenerbahçe Erkek Basketbol takımımızın,  Spor Toto Süper Ligi Play-off yarı final serisi 2. maçında Darüşşafaka Doğuş ile Fenerbahçe Ülker Sports Arena'da oynadığı ve 95-81 kazandığı maç öncesinde basketbolcularımız parkeye Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları ile 'ÇAK' yaparak çıktı.

Fenerbahçe’nin geleceği olacak on sekiz yaş altı çocuk ve gençlerin bir araya gelmesini sağlayan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübümüzün yetkililerinin de hazır bulunduğu organizasyonda, dünyanın en güzel takımına maç öncesinde Çak Seremonisi ile başarılar dileyen katılımcılarımız unutulmaz anlar yaşadı. Maçın 3. çeyrek arasında 4 katılımcımız Vivident Basket yarışmasına katılarak çeşitli hediyeler kazandı.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübümüzün sosyal medya adreslerinde yapılan duyuru ile belirlenen katılımcılar seremoniye katılarak ömür boyu unutamayacakları bir deneyim yaşamış oldular. Aileleriyle birlikte maç boyunca Fenerbahçe marşları söyleyen katılımcılarımız Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’ne katıldıkları için çok mutlu olduklarını belirttiler.

Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı ve seremoniler hakkında bilgi almak için aşağıdaki telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
                            0(216) 542 16 38 (Didem)
                            0(216) 542 16 71 (Duygu)
                            0(216) 542 16 90 (Selin)
                            0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:
Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet Sitesi:  www.fenerbahcecocukgenclik.org

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar