Zil Sesi Fenerbahçe Marşı Olan Fenerköy İlköğretim Okulu’na İmzalı Forma

24 Mayıs 2017 Çarşamba

Fenerbahçemizin Avrupa Şampiyonluğunu kazanmasının ardından, öğrencilerinden gelen talep üzerine zil sesini ‘Fenerbahçe Marşı’ olarak değiştiren Fenerköy İlköğretim Okulu’na imzalı Fenerbahçe forması hediye edildi.

İstanbul’un Silivri İlçesi’ndeki Fenerköy Mahallesi’nde bulunan Fenerköy İlköğretim Okulu’nda teneffüs zili, Fenerbahçemizin Avrupa Şampiyonluğunu kazanması üzerine, öğrencilerden gelen istek üzerine Pazartesi gününden bu yana Fenerbahçe Marşı olarak çalmaya başlamış ve bu durum sosyal medyada büyük ilgi görmüştü. Bu durum üzerine Fenerbahçe Silivri Şubesi Başkanı Orhan Opçin, şube yöneticileri ve Hedef 1 Milyon Üye Proje Yöneticisi Miraç Çam bugün Fenerköy İlköğretim Okulu’nu ziyaret etti. Okul Müdürü Murat Balkan, öğretmenler ve öğrencilerle tanışarak teşekkür eden ziyaretçiler, okula imzalı Fenerbahçe forması hediye etti. Okul Müdürü Murat Balkan, okulun ve okulun bulunduğu mahallenin tamamına yakınının Fenerbahçeli olduğunu, paylaşımı da Mustafa Eren’in yaptığını belirterek hediyeye teşekkür ettiklerini, formayı sergileyeceklerini söyledi. 


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Zil Sesi Fenerbahçe Marşı Olan Fenerköy İlköğretim Okulu’na İmzalı Forma Zil Sesi Fenerbahçe Marşı Olan Fenerköy İlköğretim Okulu’na İmzalı Forma Zil Sesi Fenerbahçe Marşı Olan Fenerköy İlköğretim Okulu’na İmzalı Forma