Şubeler Toplantısı Stadımızda Yapıldı

18 Mayıs 2017 Perşembe

Kulübümüz bünyesinde yer alan şubelerimizin başkan ve yöneticileri, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen toplantıda bir araya geldi.

Maraton Tribünü 2. Kat Loca Salonunda yapılan toplantıya Başkanvekilimiz Mithat Yenigün, Asbaşkanlarımızdan Şekip Mosturoğlu, Yönetim Kurulu Danışmanımız Vedat Olcay, Hedef 1 Milyon Üye Koordinatörü Ece Köprek ile şubelerimizin temsilcileri katıldı.  Toplantıda şubelerimizin kurulduğu günden bu güne kadar olan süreçteki faaliyetlerinin ve ileriye dönük çalışmaları değerlendirildi.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Şubeler Toplantısı Stadımızda Yapıldı Şubeler Toplantısı Stadımızda Yapıldı Şubeler Toplantısı Stadımızda Yapıldı Şubeler Toplantısı Stadımızda Yapıldı Şubeler Toplantısı Stadımızda Yapıldı Şubeler Toplantısı Stadımızda Yapıldı Şubeler Toplantısı Stadımızda Yapıldı Şubeler Toplantısı Stadımızda Yapıldı Şubeler Toplantısı Stadımızda Yapıldı Şubeler Toplantısı Stadımızda Yapıldı Şubeler Toplantısı Stadımızda Yapıldı Şubeler Toplantısı Stadımızda Yapıldı