FBK IV. Kariyer Günleri etkinliği kampüsümüzde gerçekleştirildi

31 Mart 2017 Cuma

Okulumuzda bu yıl 4.sü düzenlenen ve 8.sınıftan 12.sınıfa kadar tüm öğrencileri kapsayan "Kariyer ve Meslek Tanıtım Günü"nünde öğrencilerimiz iki seanstan oluşan meslek tanıtım sunumlarına katıldı.Konferans salonunda başlayan etkinliğin ilk seansında öğrenciler, Yazar Orhan BAHTİYAR'ın "Hayalden Gerçeğe" sunumuna katıldı.Yazar öğrencilerimize "Önce Hayal Edin, Sonra Hayallerinizi Gerçekleştirmek İçin Çaba Sarfedin." diyerek tarihte ilkleri başaran isimlerden örnekler verdi.

Etkinliğin ikinci seansında ise öğrenciler, Tıp, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Gastronomi, Gıda Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Makina Mühendisliği, Pilotaj ,Hukuk, Mimarlık, Siyaset Bilimi-Uluslararası İlişkiler, Psikoloji, İşletme-İktisat, Mütercim Tercümanlık, Radyo-Sinema-Tv ve Reklamcılık gibi meslek gruplarında alanında uzmanlar tarafından yapılan anlatımla mesleği tanıma fırsatı buldular. Fenerbahçe Spor Kulübü Profesyonel Futbol Takımı Tercümanı Deniz SARITAÇ da etkinliğe katılarak öğrencilerimize kariyer planlaması konusunda bilgi verdi.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

FBK IV. Kariyer Günleri etkinliği kampüsümüzde gerçekleştirildi FBK IV. Kariyer Günleri etkinliği kampüsümüzde gerçekleştirildi FBK IV. Kariyer Günleri etkinliği kampüsümüzde gerçekleştirildi FBK IV. Kariyer Günleri etkinliği kampüsümüzde gerçekleştirildi