Fenerbahçe Koleji Eğitim Kadrosu Öğretmenler Günü’nde Bir Araya Geldi

25 Kasım 2016 Cuma
Fenerbahçe Koleji eğitim ve yönetim kadrosu 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü, Dalyan Kulüp’te düzenlenen yemekte kutladı.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün 1928 yılında Bakanlar Kurulu kararıyla “Millet Mektepleri Başöğretmenliği'' unvanını almasının yıldönümü olarak kutlanan anlamlı gün için organize edilen geceye, Asbaşkanlarımızdan Ömer Temelli ile Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan da katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen akşam yemeğinde öğretmenler, canlı müzik eşliğinde keyifli bir gece geçirdi.

Adnan Ersan: “Ne mutlu bize ki Fenerbahçe gibi çağdaş bir kurumda öğretmenlik yapıyoruz”

Fenerbahçe Koleji Genel Müdürü Adnan Ersan, Fenerbahçe gibi çağdaş bir kurumda öğretmenlik yapmaktan dolayı gurur duyduklarını ifade etti.
“Fenerbahçe Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ömer Temelli, Kulübümüzün Genel Koordinatörü Sayın Tamer Yelkovan ve değerli öğretmenlerimiz, hepiniz hoş geldiniz. Bugün çok önemli bir gün. Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’e başöğretmenlik unvanının verildi gün. 1981 yılından itibaren de bu güzel günü kutluyoruz. Öğretmen sadece alfabe öğreten ya da işlem çözdüren kişi değidir. Öğretmen; kişiye şekil veren, en önemlisi de Cumhuriyet değerlerini ve laikliği öğreten kişidir. O yüzden öğretmenlik kutsaldır. Bu geceyi organize eden Fenerbahçe Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ömer Temelli ve Kulübümüzün Genel Koordinatörü Sayın Tamer Yelkovan’a, eğitim kadrom adına teşekkür ederim. Ne mutlu bize ki Fenerbahçe gibi çağdaş bir kurumda öğretmenlik yapıyoruz. Umarım çok uzun yıllar daha bu camiada öğretmenler gününü kutlarız. Tekrardan hepiniz hoş geldiniz, iyi eğlenceler.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Fenerbahçe Koleji Eğitim Kadrosu Öğretmenler Günü’nde Bir Araya Geldi Fenerbahçe Koleji Eğitim Kadrosu Öğretmenler Günü’nde Bir Araya Geldi Fenerbahçe Koleji Eğitim Kadrosu Öğretmenler Günü’nde Bir Araya Geldi