Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı

09 Ekim 2016 Pazar
Malkara Fenerbahçeliler Derneği tarafından Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı düzenlendi. Organizasyon kapsamında Kulübümüze yeni üyeler de kazandırıldı.

Malkara'da düzenlenen organizasyona; Dernekler Sorumlumuz Murat Boyraz, Kadıköy Şube Başkanımız İlyas Bulcay, Hedef 1 Milyon Üye Proje Yöneticisi Miraç Çam, Hedef 1 Milyon Üye çalışanları ile dernek üyeleri ve davetliler katıldı.

Malkara Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Murat Gürbüz de organizasyonla ilgili FB TV’ye yaptığı açıklamada, “Malkara, Fenerbahçelilerin yoğun olduğu bir yer. Bugünkü gerçekleştirdiğimiz organizasyona da katılım yoğundu. Çocuklara ve gençlere Fenerbahçe sevgisini aşılamak için bir etkinlik gerçekleştirdik. Organizayon kapsamında kahvaltı verdik ve oyun parkları kurduk"  diye konuştu.
 
Hedef 1 Milyon Üye Projesi ile ilgili de Murat Gürbüz, "Hedef 1 Milyon Üye Projesi çok önemli. Proje kapsamında Kulübümüze yeni üyeler kazandırdık. Çalışmalarımız devam ediyor. Projenin önemini taraftarlarımıza anlatıyoruz. Fenerbahçe için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz” dedi.
 
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı Malkara’da Hedef 1 Milyon Üye ile Çocuk ve Gençlik Kulübü Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı