Fuat Güner Radyo Fenerbahçe’ye Konuk Oldu

07 Mayıs 2016 Cumartesi

Kulübümüzün Resmi Radyosu Radyo Fenerbahçe’de her hafta, ‘Gürdal Çakır ile Yıldız Takımı'nda müzik, medya ve sanat camiasının sevilen isimleri, Radyo Fenerbahçe dinleyenleriyle buluşuyor.

Gürdal Çakır'ın bu haftaki stüdyo konuğu, fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olan, usta müzisyen, MFÖ grubu üyelerinden Fuat Güner’di.

Fuat Güner, geçtiğimiz günlerde müzikseverlerle buluşturduğu “Sakladım Hayalleri” isimli yeni klibiyle birlikte, hem radyo programında hem de program sonrası Fenerbahçe Televizyonu röportajında kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi.

FENERBAHÇE DÜNYA ÇAPINDA BİR KULÜP

Fenerbahçe’nin her şeyden önce çok büyük bir spor kulübü olduğunun altını çizen Fuat Güner, Fenerbahçeli olmaktan gurur duyduğunu dile getirdi.  Doğuştan Fenerbahçeli olduğunu ve sadece futbol değil, basketbol, voleybol ve diğer amatör branşlardaki başarılarının göz ardı edilemeyeceğini söyleyen Fuat Güner,  tüm branşlarda bu kadar başarı sağlayan bir kulübün şapka çıkartılacak bir dünya kulübü olarak kabul edilmesi gerektiğini belirtti.

FENERBAHÇE’Lİ OLMAKTAN GURUR VE MUTLULUK DUYUYORUM

Fuat Güner, Fenerbahçeli olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyduğunu yineleyerek,  Futbol Takımımızın özellikle son haftalarda oynadığı oyunu çok beğendiğini, takımımızın şampiyon olmasını istediğini söyledi. Fuat Güner ayrıca, Erkek Basketbol Takımımızın da Final Four’da şampiyonluk yaşayacağı düşüncesinde olduğunu belirterek,  takımda böyle bir inanç ve kadro olduğunu da sözlerine ekledi.

GENÇLİĞİM SPORLA GEÇTİ

Özellikle gençlik yıllarını sporla geçirdiğini söyleyen Fuat Güner, 1964 senesinde Dalyan’da futbol oynarken Puşkaş Ergun’un kendisinin kabiliyetini fark etmesi üzerine takımın başında Oscar Old varken genç takıma girdiğini, ancak eğitimi esnasında derslerinin yoğunluğundan antrenmanlara vakit ayıramadığı için futbolu bırakmak zorunda kaldığını anlattı. Güner, ayrıca Moda Spor ve Üsküdar Spor’da beş sene voleybol oynadığını, liseler arası yarışmada 400 metre birinciliği bulunduğunu da belirtti.

FANATİZM SONA ERMELİ

Fuat Güner, son olarak, gençlik dönemlerinde diğer takım taraftarlarıyla yan yana refah içinde maçları izleyebildiklerini, maç sonraları küçük şakalaşmalar harici hiç bir sorun yaşanmadığını ama günümüzde bunun mümkün olmadığını belirterek, bir an önce bu durumun son bulmasını umut ettiğini söyledi.  Güner, ayrıca “Bizim grupta (MFÖ) Fuat ve ben Fenerbahçeliyiz ama Mazhar Beşiktaşlı. Biz bile şu anda kim galip gelirse gelsin diğerine sataşmıyor, çünkü bunlar hassas konular ve o çizgileri aşmamak lazım…” diyerek sözlerini tamamladı.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Fuat Güner Radyo Fenerbahçe’ye Konuk Oldu Fuat Güner Radyo Fenerbahçe’ye Konuk Oldu Fuat Güner Radyo Fenerbahçe’ye Konuk Oldu Fuat Güner Radyo Fenerbahçe’ye Konuk Oldu