Kıraç, Radyo Fenerbahçe’ye Konuk Oldu

08 Nisan 2016 Cuma

Kulübümüzün Resmi Radyosu Radyo Fenerbahçe’de her hafta yayınlanan ‘Gürdal Çakır ile Yıldız Takımı'nda müzik, medya ve sanat camiasının sevilen isimleri, Radyo Fenerbahçe aracılığıyla dinleyenleriyle buluşuyor.

Gürdal Çakır'ın bu haftaki stüdyo konuğu, fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olan, 100. Yıl Marşımızın da bestecisi sevilen isim Kıraç’tı.

Kıraç bir Fenerbahçeli olarak, Fenerbahçe Spor Kulübü Medya Grubu'nun büyük ve başarılı bir oluşum olduğunu, Radyo Fenerbahçe'de bulunmaktan da büyük gurur duyduğunu söyledi.

Geçtiğimiz günlerde müzikseverlerle buluşturduğu “Yolun Sonu” isimli yeni şarkısıyla birlikte ilk radyo programını Radyo Fenerbahçe'de gerçekleştiren Kıraç, hem radyo programında hem de program sonrası Fenerbahçe Televizyonu röportajında kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ FUTBOL OYNAYAN TAKIMI FENERBAHÇE

Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kuruluşunun 100. Yılına özel hazırlamış olduğu albüm ve Başkanımız Aziz Yıldırım ile 3 Temmuz sürecine özel olarak hazırlamış olduğu “Ölümsüzsün Sen Fenerbahçe” isimli marşın da kendisi için büyük anlamlar taşıdığını belirten Kıraç, doğuştan Fenerbahçeli olduğunu ve Fenerbahçe’nin şu anda Türkiye’nin en iyi futbol oynayan takımı olduğunu söyledi.

İSTEMEK HER ŞEYDEN ÖNEMLİ

Kıraç, “Şampiyonluk yolunda en önemli olan şey, öncelikle şampiyonluğu istemektir. Bu istek konusu, yeteneğin üzerine çıkan bir konudur. Zaten Fenerbahçe ligde yarışan diğer takımların hepsinden çok daha iyi oynuyor. Şampiyon biz olacağız diye düşünüyorum” diye konuştu.

MAHKUM OLMAYIN

Kıraç programın dinleyenlerine de “Zorlayın kendinizi, mahkum olmayın, mahkumiyetlerinizin dışına çıkın, özellikle size dayatılan günlük rutinlerinizin dışına çıkın ki hayat size verebileceklerini versin. Hayata bir şans tanıyın, her şeye rağmen siz bir adım atın. Çeşitlilikten ve farklılıktan yana olun” diyerek mesaj da verdi.

ARTIK FENERBAHÇE BİR DURUŞ HALİNE GELDİ

Kıraç, son olarak “Fenerbahçe bir spor kulübünün çok ötesinde bir duruş haline geldi. Başkanımızın söylediği ve camiamızın sahip çıktığı bana göre Fenerbahçe için söylenebilecek en önemli şey “Son kaledir Fenerbahçe” sözü ve Fenerbahçe herkes tarafından sahip çıkılması gereken ulusal bir değerdir.” diyerek sözlerini tamamladı.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Kıraç, Radyo Fenerbahçe’ye Konuk Oldu Kıraç, Radyo Fenerbahçe’ye Konuk Oldu Kıraç, Radyo Fenerbahçe’ye Konuk Oldu Kıraç, Radyo Fenerbahçe’ye Konuk Oldu