Teknik Direktörümüz İsmail Kartal ve Futbolcularımız ’Özgecan Aslan Parkı’nın açılışına katıldı

07 Mayıs 2015 Perşembe
Yaklaşık üç ay önce hunharca katledilen ve tüm Türkiye'nin gözyaşları içinde toprağa verilen Özgecan Aslan'ın ismi İstanbul Çekmeköy'de  bir parka verilerek ölümsüzleştirildi.

Gençlerin spor yapabilecekleri ve ailelerin keyifli zaman geçirebilecekleri parkın açılışına Teknik Direktörümüz İsmail Kartal ile Takımımızın başarılı isimlerinden Hasan Ali Kaldırım ve Alper Potuk da katıldı.

Açılışın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Teknik Direktörümüz İsmail Kartal, Özgecan'ın adının yaşatılmasının çok anlamlı olduğunu ifade etti.

Parkta bulunan futbol okulu öğrencileriyle yakından ilgilenen Hasan Ali Kaldırım ve Alper Potuk, futbol okulu takımının kalecisine birer penaltı çekti.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Teknik Direktörümüz İsmail Kartal ve Futbolcularımız ’Özgecan Aslan Parkı’nın açılışına katıldı Teknik Direktörümüz İsmail Kartal ve Futbolcularımız ’Özgecan Aslan Parkı’nın açılışına katıldı Teknik Direktörümüz İsmail Kartal ve Futbolcularımız ’Özgecan Aslan Parkı’nın açılışına katıldı Teknik Direktörümüz İsmail Kartal ve Futbolcularımız ’Özgecan Aslan Parkı’nın açılışına katıldı