Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi

05 Mayıs 2015 Salı

Profesyonel Futbol Takımımızın ve milli takımımızın oyuncularından Selçuk Şahin dünya evine girdi.

Raffles İstanbul Otel’de gerçekleşen düğün töreninde Selçuk Şahin hayatını Emel Demiryürek ile birleştirdi. Çiftin nikahını İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi 2. Başkan Vekili Göksel Gümüşdağ kıyarken, şahitliklerini ise Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, Başkanımız Aziz Yıldırım, Eski Asbaşkanlarımızdan Ali Koç, Burcu ve Mustafa Balcı çifti yaptı.

Düğün törenine Yöneticilerimiz, Profesyonel Futbol Takımı oyuncularımız ile teknik heyetimiz ve Fenerbahçe camiasının yanı sıra spor dünyasından birçok isim ile çok sayıda davetli de katıldı.

Düğünde kısa bir konuşma yapan Başkanımız Aziz Yıldırım, “Fenerbahçe Spor Kulübü’ne hizmet eden bir sporcumuz. Bu mutlu gününde camia olarak bizler de yanındayız ve bundan dolayı mutluluk duyuyoruz. Selçuk da bizler gibi, bizlerle aynı fikirde olan Atatürkçü, Cumhuriyetçi ve aynı zamanda laik bir insandır. Bu ülke için, bu doğrultuda çocuklar hediye edeceklerini düşünüyorum. İnşallah biz de o günlerde bulunuruz. Hayırlı olsun, Allah mesut etsin” dedi.

Eski Asbaşkanlarımızdan Ali Koç ise, “Düğüne gelirken anne ve babana da dedim. Sizin oğlunuzu seviyoruz, Fenerbahçeli futbolcu, iyi insan, güzel insan, aynen Başkanımızın dediği gibi bir insan. İnşallah ikisinin de hayatı aynı güzellikte olur. Her şey gönlünüzce olsun” dedi ve çifti tebrik etti.

Şahin çiftine Fenerbahçe Spor Kulübü adına bir ömür boyu mutluluklar dileriz.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi Selçuk Şahin Dünya Evine Girdi