108. Yaşımızı Kutladık

03 Mayıs 2015 Pazar

Kulübümüzün kuruluşunun 108. ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Fenerbahçe Spor Kulübü’nü ziyaret edişinin 97. yıldönümünü bir dizi etkinlikle kutladık.

Sabah saatlerinde Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küküçandonyadis Tesisleri’nde tören, akşam saatlerinde de Faruk Ilgaz Tesisleri’nde kokteylli kutlama organize edildi.

Kutlamaya, Başkanımız Aziz Yıldırım, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, Asbaşkanlarımızdan Turhan Şahin, Ünal Uzun, Mali İşler Koordinatörümüz Tamer Yelkovan, Yönetim Kurulu Danışmanımız Vedat Olcay, Yüksek Divan ve Kongre Üyelerimiz, kulüp çalışanları ve davetliler katıldı.

Saatler 19.07’yi gösterdiğinde Fenerbahçe marşları eşliğinde başlayan gece, müzik ziyafeti ile devam etti. Ardından kürsüye gelen Asbaşkanlarımızdan Turhan Şahin, teşekkür konuşması yaptı.

Fenerbahçe Spor Kulübü Tarih Arşiv ve Müze Kurulu Başkanı R. Sertaç Kayserilioğlu ise, günün anlam ve önemine ilişkin konuştu. Kulübün kurulduğu tarihlerdeki zorlukları anlatan Kayserilioğlu, Fenerbahçe tüzüğünde de yer alan vatan sevgisinden de bahsetti. Konuşmaların sonrasında ise davetliler, Fenerbahçe marşları eşliğinde gönüllerince eğlendiler.


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

108. Yaşımızı Kutladık 108. Yaşımızı Kutladık 108. Yaşımızı Kutladık 108. Yaşımızı Kutladık 108. Yaşımızı Kutladık 108. Yaşımızı Kutladık 108. Yaşımızı Kutladık 108. Yaşımızı Kutladık 108. Yaşımızı Kutladık 108. Yaşımızı Kutladık 108. Yaşımızı Kutladık 108. Yaşımızı Kutladık 108. Yaşımızı Kutladık